مهر بانو

مهربانو عنوان برنامه ای با محوریت زن و خانواده و با هدف ارشادی –اطلاعاتی است که به تهیه کنندگی خانم عذرا کردان دوشنبه ها از ساعت 20:40 به مدت  10 دقیقه پخش می شود .
در زندگی همه آدم ها  معنای عشق ، محبت ، زندگی ، استقامت ، معرفت و همه چیزهای خوب اکثراً در یک نفر خلاصه می شود و آن مادر است و اساساً مهر و محبت در خانواده بر وجود زن پایه ریزی شده است . زن کانون مهر و خانواده است و این نکته را نمی توان انکار کرد که نبود این کانون در خانواده باعث می شود خانواده تنها به مکانی برای خوردن و خوابیدن تبدیل شود و این جمله معروف حضرت امام (ره) که از دامن زن ، مرد به معراج می رود  دقیقاً بیانگر این است که سعات و خوشبختی یا شقاوت و بدبختی هر خانواده بسته به نقش زن و مادر در آن خانواده می باشد و اگر زن و مادری نقش مادری و همسری خود را در خانواده درست و صحیح ایفا کند قطعاً  فرزندان آن خانواده افرادی خوب و شایسته و مفید برای خانواده و جامعه خواهند بود چرا که زن و مادر پایه و اساسا و ستون هر خانواده ای هست .
مهربانو دارای آیتم های متنوعی از جمله: تغذیه زنان ، پزشک زنان ، رواشناسی زنان ، زن و خانواده ، نکات ریز خانه داری و کدبانوگری می باشد . 

Loading the player...
سال تولید: فروردین1394
عوامل تولید:

مجری:زری وفایی
تصویربردار:داریوش طالبی
نویسنده:عذرا کردان
دستیار صدا و تصویر:حسین شاملی
تدوینگر:مهین فیروزجایی
دستیار تهیه:فرزانه اسدالهی
ساخت آرم و وله:احسان فقیهیان