سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

منتخبان آزمون مفاهیم قرآن کریم مازندران معرفی شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

منتخبان آزمون مفاهیم قرآن کریم مازندران معرفی شدند

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: منتخبان سی وهشتمین دوره مسابقات استانی مفاهیم قرآن کریم اوقاف مازندران معرفی شدند و به مرحله کشوری راه پیدا کردند.

منتخبان آزمون مفاهیم قرآن کریم مازندران معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت الاسلام ستار علیزاده  اظهار کرد: سی و هشتمین دوره مسابقات استانی مفاهیم قرآن کریم اوقاف مازندران در جوار امام زاده عباس (ع) ساری برگزار شد.
وی با بیان این دوره از مسابقات با اجرای تفاهم نامه بین اداره کل اوقاف، اداره کل آموزش و پرورش، اداره کل کمیته امداد امام خمینی، اداره کل ورزش و جوانان و شورای هیات های مذهبی استان برگزار شد، افزود: از مرحله شهرستانی تا استانی 51 هزار و 73 نفر در سی وهشتمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف مازندران شرکت کردند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه 27 هزار و 148 برادر و 23 هزار و 925 خواهر در این دوره از مسابقات شرکت کردند، ادامه داد: پنج نفر برتر خواهر و برادر مرحله شهرستانی به مرحله استانی راه یافتند و در آزمون نهایی شرکت کردند.
وی با بیان اینکه پنج نفر برتر مرحله استانی تجلیل می شوند، گفت: علی نائجیان از شهرستان ساری و هدی فتحی از شهرستان بهشهر به عنوان منتخبان این دوره از مسابقات معرفی و به مرحله کشوری آزمون مفاهیم قرآن کریم راه پیدا کردند.