سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۷ مرداد ۱۴۰۰

منابع طبیعی معضل ملی کردن زمین‌های اجدادی مردم سوادکوه را برطرف کند - نمایش محتوای خبر

 

 

منابع طبیعی معضل ملی کردن زمین‌های اجدادی مردم سوادکوه را برطرف کند

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی گفت: منابع طبیعی معضل ملی کردن زمین‌های اجدادی مردم سوادکوه را برطرف کند.

منابع طبیعی معضل ملی کردن زمین‌های اجدادی مردم سوادکوه را برطرف کند

به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، حجت‌الاسلام محمد مهدوی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به لزوم مهربانی و الفت در بین مومنین بر طبق آموزه‌های دینی، گفت: مهربانی و خوش‌رفتاری با مومنین به عنوان یکی از ابعاد سبک زندگی اسلامی مورد توجه است.

وی با بیان اینکه دروغ بد‌تر از شراب‌خواری در آموزه‌های دینی ما بیان شده است، افزود: برخی‌ها با ادعای دینداری، دروغ و تهمت می‌گویند.

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث اشاره و خاطر‌نشان کرد: تقابل آمریکا و هم‌پیمانان او با جمهوری اسلامی وجود دارد و عربده‌های آمریکا هم روزی به پایان می‌رسد.

مهدوی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در 10 اردیبهشت‌ماه، اظهار کرد: از تلاش‌های کمال علی‌پور که پیگیری‌های خوبی داشت، تقدیر می‌کنم و از منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی انتظار داریم که در سال اقتصاد مقاومتی تلاش مضاعفی داشته باشد.

وی با انتقاد از منابع طبیعی در منابع ملی معرفی کردن زمین‌های اجدادی مردم، افزود: از نمایندگان مجلس شورای اسلامی انتظار می‎رود تا معضل خود‌ساخته منابع طبیعی در ملی اعلام کردن زمین‌های اجدادی مردم منطقه با قدمت ده‌ها سال را حل کنند.

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با گرامی‌داشت روز پاسدار، گفت: پاسداران واقعی افرادی صبور، هوشیار ولایت‌مداری هستند که خود را وقف جمهوری اسلامی می‌کنند.