رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

منابع جدید برای آموزش و پرورش مازندران ایجاد شود - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

منابع جدید برای آموزش و پرورش مازندران ایجاد شود

منابع جدید برای آموزش و پرورش مازندران ایجاد شود


مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: باید منابع جدیدی برای آموزش و پرورش استان ایجاد شود

منابع جدید برای آموزش و پرورش مازندران ایجاد شود

سید علی قاسمی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان ساری درباره کسب درآمد در آموزش و پرورش، اظهار کرد: روش‌های درآمد می‌تواند بر اساس مجرای قانونی باشد، باید مجاری که می‌توانیم درآمد کسب کنیم را شناسایی کرده و نسبت به ایجاد منابع جدید اقدام شود.

وی با بیان اینکه در سال گذشته حدود 80 درصد نسبت به سال قبل در بحث درآمد رشد داشتیم، افزود: امسال نیز این موضوع در دستور کار قرار دارد که از منابع موجود حداکثر بهره را داشته باشیم.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران بیان کرد: واحدهای درآمدی شامل مجتمع‌های ورزشی، درمانگاه‌ها، پلاژها، اسکان و اردوگاه‌ها هستند که باید با افزایش درآمد همراه باشد و همچنین با مدیریت در بحث درآمد، صرفه‌جویی را مدنظر داشته باشیم.

قاسمی تصریح کرد: در حال حاضر به‌دنبال راه‌کارهای قانونی هستیم که بتوانیم از طریق آن منابع و درآمد جدید ایجاد کرده و با توجه به ظرفیت موجود در مازندران سرمایه‌گذار جذب کنیم.

وی با اشاره به اینکه با همکاری بخش خصوصی برای ایجاد مراکز رفاهی و تفریحی اقدام شود، ادامه داد: با مشارکت بخش خصوصی نسبت به ایجاد این فضاها اقدام شود تا رفاه برای گردشگران و منابع جدید برای آموزش و پرورش ایجاد شود.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در پایان گفت: بحث فروش املاک و مستغلات مازاد و بلااستفاده نیز در دستور کار قرار دارد.