جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

ملت ما با حضور حماسی در راهپیمایی22 بهمن ولایتمداری خود را به اثبات رساندند - نمایش محتوای خبر

 

 

ملت ما با حضور حماسی در راهپیمایی22 بهمن ولایتمداری خود را به اثبات رساندند

به گزارش ایرنا ˈعلی آقامحمدیˈ روز سه شنبه در جمع راهپیمایان 22 بهمن در شهرستان نکا افزود: حضور ملت بزرگ در این راهپیمایی دشمن شکن، عبادت است و باید قدر لحظه لحظه های این زندگی دینی را بدانیم.

وی اظهار داشت: ملت بزرگ ایران اسلامی با این حضور حماسی پای یک حرکت بزرگ انقلابی ایستادید و حرکت شما زمینه ساز ظهور مهدی (عج) است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ملت ما با فریاد یزیدیان و فرعونیان نمی هراسند و همواره پای این نظام هستند یادآور شد: حالا که به قول شما همه چیز روی میز مذاکره است ما میز را از پایه در می آوریم و میز را با صاحب میز نابود می کنیم.

آقامحمدی با اشاره به ولایتمداری ملت ایران در تمام صحنه های انقلاب خاطر نشان کرد: ولایت و رهبری فصل الخطاب ما در همه برنامه ها است و لذا هر چند در برخی از مواد اختلاف سلایق در جامعه وجود دارد اما همه ما پرچم مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران را قبول داشته و تابع ولایت و رهبری هستیم.

وی گفت : حضورعظیم ملت ما در راهپیمایی 22 بهمن نشانه عظمت قدرت ایران و درماندگی دشمن بود و امروز ملت ما با حضور حماسی خود و گوش بفرمان رهبری بودن طلسم دشمنان را باطل کردند.

وی گفت: دشمن بداند امامت و رهبری محور همه حرکات ما است و ملت ما با توسل و تمسک به رهبری از تمام گردنه های مختلف و مشکلات و معضلات عبو رخواهد کرد و فتنه ها و توطئه های دشمنان بر ملت با صلابت و استوار ما کار ساز نیست.