جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

ملت با حضورمقتدرانه در 22 بهمن پاسخ کوبنده به یاوه گویی های دشمنان داد - نمایش محتوای خبر

 

 

ملت با حضورمقتدرانه در 22 بهمن پاسخ کوبنده به یاوه گویی های دشمنان داد

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام ˈ محمدمهدی راشدی ˈ درخطبه های نماز جمعه این هفته چالوس افزود : ملت با حضورش در این روز به دشمن فهماند که بیش ازگذشته پایبند به ارزش های نظام جمهوری اسلامی ، ولایت فقیه و شهدا است و از هیچ تهدیدی نمی هراسد.

وی با قدردانی از حضور گسترده قشرهای مختلف مردم در راهپیمایی 22 بهمن در این شهرستان اظهارداشت : این حضوربی بدیل مردم وفاداربه نظام مبین آن است که ملت تحت هیچ شرایطی حاضرنیست ازسیرتکاملی و روشی که امام راحل (ره ) و رهبر فرزانه ترسیم کرده است به عقب برگردد.

وی با اشاره به توطئه ها و تهدیدات دشمنان از بدو پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تاکنون علیه نظام جمهوری اسلامی تصریح کرد : مردم با بصیرت ایران اسلامی فریب توطئه ها دشمنان نمی خورند و دربرابر گستاخی دشمنان به همان شیوه پاسخ خواهند داد.

خطیب جمعه چالوس دفاع مسولان از حقوق ملت را یک تکلیف الهی دانست و تاکید کرد : مسوولان و دست اندرکاران نظام جمهوری اسلامی نباید اجازه دهند تا ذره ای از حقوق ملت پایمال شود.

راشدی ، عزت ، حکمت و مصلحت منطبق با استدلال و ارتباطات دیپلماسی شفاف را به عنوان اصول بسیارمهم در جهت تحقق حقوق ملت در جامعه اسلامی برشمرد.

وی در بخش دیگری خواستار اتخاذ تدابیر ویژه مسوولان امردرنحوه توزیع سبد کالا در کشور شد.

وی اظهارداشت : با وجود این که رییس جمهوری با کمال تواضع از ملت در مورد نحوه توزیع سبد کالا عذرخواهی کرد اما عده ای متاسفانه با نگاه و تحلیل های نادرست درصدد زیرسوول بردن عملکرد دولت هستند که باید دراجرای این طرح کارکارشناسی و مطالعه بیشتری صورت گیرد.