سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

ملت ایران همانند حماسه فتح خرمشهر حرکت انقلابی را با قدرت ادامه می دهد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ملت ایران همانند حماسه فتح خرمشهر حرکت انقلابی را با قدرت ادامه می دهد

ملت ایران همانند حماسه فتح خرمشهر حرکت انقلابی را با قدرت ادامه می دهد


امام جمعه آمل با بیان اینکه رخدادهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی با حضور وهمراهی مردم در تداوم و تثبت نظام موثر بوده است،گفت: حرکت انقلابی ملت ایران برای پیمودن افتخارات خود در تحقق رهنمودهای امام راحل همانند رشادت های دوران دفاع مقدس و حماسه فتح خرمشهر ادامه خواهد داشت.

ملت ایران همانند حماسه فتح خرمشهر حرکت انقلابی را با قدرت ادامه می دهد

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام محمدعلی رحمانی روزیکشنبه درجمع نیروهای نظامی وانتظامی شهرستان آمل درمحل سپاه ناحیه این شهرستان افزود: حماسه غرورآفرین آزاد سازی خرمشهر به دست رزمندگان اسلام افتخاری بزرگ برای همه ملت ایران است واین مهم در تاریخ انقلاب شده شده وفراموش شدنی نیست.

وی با اشاره به اینکه ایمان و تقوا پشتوانه رزمندگان اسلام در خلق حماسه عظیم فتح خرمشهر بوده است، ادامه داد: بهره گیری از قدرت الهی زمینه پیروزی رزمندگان را در عملیات بیت المقدس فراهم کرد و این حماسه بسیار عظیم خلق شد.

امام جمعه آمل، با بیان اینکه ایران اسلامی در طول 37 سال گذشته شاهد تحولات زیادی در عرصه های مختلف داخلی وبین المللی بوده است، تصریح کرد: مردم در انقلاب 1357 با ایستادگی در برابر قطب های استعماری و صیانت از نهال نوپای انقلاب در مقابل دشمن قدعلم کردند.

حجت الاسلام رحمانی اضافه کرد: مقاومت جانانه در برابر تهاجم نظامی مزدوران رژیم بعثی عراق و نثار خون ده ها هزار شهید جان برکف مصداق بارز و عینی از خلق حماسه سیاسی از سوی مردم بوده است.

وی ادامه داد: در دوران فعلی با تغییر سنگر از جبهه به دانشگاه ، جهادگران علمی و داشمندان جوان هسته ای ایران توانستند با پشتوانه مستحکم ولایت فقیه و خودباوری کشور را در به قدرت مسلم دنیا قرار دهند.

امام جمعه آمل دربخش دیگری با بیان اینکه امروزه دشمنان مسلمانان در دنیا با جنگ های روانی و ایجاد تفرقه میان شیعه وسنی درتلاش برای پیاده کردن توطئه های شوم شان هستند، تصریح کرد: شیعه و اسلام ترس و واهمه ای ندارد واسلام ستیزی که اکنون کشورهای غربی به راه انداختند، نتیجه بخش نخواهد بود.

وی با بیان اینکه همه ما وظیفه داریم تا ادامه دهنده راه شهدا باشیم خاطر نشان ساخت: رشادت و جانفشانی رزمندگان دلاور باعث شد تا امروز کشورمان با عزت و سربلندی در مقابل زورگویان قرار گیرد.