جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

مقاومت راه رهایی فلسطین از رژیم صهیونیستی- تاکید بر مقابله جدی با تحریم ها - نمایش محتوای خبر

 

 

مقاومت راه رهایی فلسطین از رژیم صهیونیستی- تاکید بر مقابله جدی با تحریم ها

آیت الله نورالله طرسی در خطبه های  نماز جمعه ساری با اشاره به وجود 200 زندان مخوف در اختیار کشورهای استکباری و کشتار زنان و مردان مظلوم در کشورهای جهان توسط آمریکا و اسرائیل، اظهار داشت: این مهم در حالی اتفاق می افتد که کشورهای استکباری، ایران را ناقذ حقوق بشر می دانند.

وی با بیان اینکه ملت ایران صرفا به دنبال حقوق مشروع و قانونی ملت فلسطین است، افزود: ملت های مسلمان باید آزادانه و مستقل، مروج دین پاک اسلامی باشند.

خطیب جمعه ساری با اعلام اینکه انرژی هسته ای، تروریست و حقوق بشر بهانه استکبارگران برای به رسمیت نشناختن ایران در جهان است، گفت: به یاری خدا و تبعیت از ولایت فقیه، در آینده نزدیک جشن از رسمیت افتادن کشورهای استکباری در جهان برگزار می شود.

وی افزود: ایران اسلامی در سایه وحدت و ولایت فقیه، هر روز منسجم تر می شود.

این عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به آغاز دور جدید تحریم های استکباری علیه ایران در آستانه روی به کار آمدن رئیس جمهور منتخب ملت، گفت: ملت ایران راه مقابله با تحریم ها را یاد گرفته و با تلاش دولتمردان، مشکلات اقتصادی ملت رفع می شود.

طبرسی با اشاره به اینکه ملت ایران همواره با تحریم ها مقابله می کند، اظهار داشت: استکبار جهانی دنبال تفرقه افکنی در جهان بوده و اهل مذاکره نیست.

امام جمعه ساری افزود: روز قدس، روز اسلام بوده و ملت های آزاده جهان در این روز توطئه های استکبارگری را منکوب کردند.

وی اظهار داشت: 52 کشور اسلامی جهان در پاسخ به ندای ولی امر مسلمین جهان، در اخرین جمعه ماه مبارک رمضان به میدان ها آمده تا به استکبارگران بگویند که فلسطین تنها نیست و برای آزادی قدس شریف، مقاومت خواهند کرد.

خطیب جمعه ساری با اشاره به اینکه ملت مظلوم فلسطین بیش از 65 سال زیر شکنجه صهیونیست های غاصب است، تصریح کرد: راهپیمایی روز قدس، کمک بزرگ معنوی و سیاسی برای تقویت روحیه فلسطین و محرومان این کشور است.

طبرسی با بیان اینکه تنها راه رهایی فلسطین از رژیم غاصب صهیونیستی، مقاومت است، یادآور شد: استکبار اهل مذاکره نبوده بلکه به دنبال کشتار انسانهای آزاده و بی دفاع است.

وی با اعلام اینکه صهیونیست اهل صلح نیست و سرسازش با ملت های مسلمان ندارد، افزود: ملت ایران به همراه سایر ملت های آزادی خواه جهان، تا پیروزی فلسطین قهرمان تلاش خواهند کرد.