سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

مقاومت تنها راه مقابله با جریان استکبار است - نمایش محتوای خبر

 

 

مقاومت تنها راه مقابله با جریان استکبار است

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با گرامیداشت روز مقاومت اسلامی، تنها راه مقابله با جریان استکبار را مقاومت در برابر آنان عنوان کرد.

مقاومت تنها راه مقابله با جریان استکبار است

به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، حجت‌الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه تشکر از صفات متقیان است و تشکر الهی آن است که نعمت‌ها را بشناسیم، از گناهان دور باشیم، به آنچه می‌دانیم عمل کنیم، عفو و گذشت داشته باشیم و نعمت‌های الهی را دست‌کم نگیریم، گفت: براساس سخنان امام معصوم، مسلمانان باید متواضع، شاکر و سپاسگزار باشند.

وی با بیان سخنان اخیر مقام معظم رهبری به لزوم تلاش بیشتر مسؤولان در حفظ و تقویت ایمان و معنویت اشاره کرد و افزود: مسؤولان باید در برابر هجمه‌های دشمنان دغدغه بیشتری داشته باشند ولی برخی‌ها دغدغه و نگرانی ندارند و شاهد نا‌بسامانی‌های فرهنگی در جامعه هستیم.

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به روز مقاومت اسلامی، خاطر‌نشان کرد: تنها راه مقابله با جریان استکبار، مقاومت در برابر آنان است و آنان تا توان دارند از چپاول و سلطه دست بر‌نمی‌دارند و نشان دادند که به هیچ تعهدی پایبند نیستند و حزب‌الله هم نشان داد که می‌توان با مقاومت پیروز شد.

مهدوی با اشاره به ورود آزادگان به میهن و با بیان اینکه آزادگان با درس‌آموزی از ائمه معصومین، سال‌های سخت اسارت و زندان را تحمل کردند که نتیجه آن عزت و آزادگی است به سالروز میلاد امام رضا(ع) اشاره کرد و گفت: عشق به امام رضا(ع) با پیروی از اهداف ایشان دست‌یافتنی است و حراست از نظام اسلامی و فرمانبری از ولی فقیه باید در اولویت باشد.