سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

مقاومت تنها راه برای مقابله با دشمنان است - نمایش محتوای خبر

 

 

مقاومت تنها راه برای مقابله با دشمنان است

امام جمعه تنکابن گفت: مقاومت تنها راه برای مقابله با دشمنان است.

مقاومت تنها راه برای مقابله با دشمنان است

خبرگزاری فارس تنکابن، حجت‌الاسلام عبدالعلی پوراکبر در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و شکست حصر آبادان در سال 1360 و همچنین شهادت سرداران بزرگ اسلام را از مناسبت‌هاب این هفته دانست.

امام جمعه تنکابن این هفته را، هفته سرنوشت‌ساز تاریخ کشور دانست و بیان کرد: دو بینش و عقیده در زمان جنگ در کشور وجود داشت.

وی ادامه داد: بینش اول تا زمانی که فرماندهی کل قوا در دست بنی‌صدر و اطرافیان او بود به فکر سازش با دنیای استکبار برای مذاکره حاکم بود که یک وجب از خاک کشور ما آزاد نشد.

امام جمعه تنکابن افزود: بینش دوم مقاومت بود، اما زمانی که امام راحل و بسیج، سپاه فرماندهی را بر عهده گرفتند و امام راحل فرمان حصر آبادان را صادر کردند با این فرمان مقاومت حصر آبادان شکسته شد.

وی با تأکید بر اینکه مقاومت تنها راه کار موجود ما است، افزود: الان هم در مملکت ما دو طرز فکر سازش و مقاومت وجود دارد که تجربه نشان داده برای اینکه ما بتوانیم به اهداف خود و حفظ انقلاب برسیم و در مقابل توطئه‌های دشمن پیروز بشویم فقط راه مقاومت است و راه دیگری نداریم.

امام جمعه تنکابن گفت: مگر فلسطین بعد از 65 سال سازش و مذاکره توانست یک وجب از خاک خودش را از اشغال خارج کند؛ بنابراین اگر این راه مقاومت تحت فرماندهی کل قوا حفظ شود ما می‌توانیم به پیروزی برسیم.