جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

مقابله با تهدیدات زیست‌محیطی اولویت نخست در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

مقابله با تهدیدات زیست‌محیطی اولویت نخست در مازندران

معاون طرح و برنامه و امور مجلس سازمان پدافند غیرعامل گفت: در مازندران اولویت نخست مقابله با تهدیدات زیستی بوده و پدافند غیرعامل در این زمینه مهم است.

مقابله با تهدیدات زیست‌محیطی اولویت نخست در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، مسعود داریوندی صبح امروز در مراسم نواختن زنگ ملی پدافند غیرعامل در مدرسه دخترانه ولیعصر ساری، با بیان اینکه قبل از انقلاب اسلامی در سال‌های نزدیک هم دشمنی‌ها کشورهای استعمارگر به کشور ادامه داشت، اظهار کرد: علت اصلی در جلوگیری از تجاوزات به کشور و دست‌اندازی در زیرساخت‌های کشور به دلیل ضعف و عدم توانمندی در دفاع ملی بود.

وی با اشاره به اینکه باید برای تکرار نشدن این اتفاقات باید قدرت مناسب در اختیار داشته باشیم، تصریح کرد: فقط قدرت نظامی از عوامل اقتدار نیست و قدرت اقتصادی و فرهنگی هم جزو مؤلفه‌های قدرت است.

معاون پارلمانی سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه باید از همه مؤلفه‌های قدرت برخوردار باشیم، تأکید کرد: در جنگ‌های اخیر دشمن با تئوری از بین بردن زیرساخت‌ها و زیربناها عمل می‌کند.

این مسؤول ادامه داد: پدافند غیرعامل به موازات پدافند عامل در مرحله نخست با حفظ همه مؤلفه‌های قدرت در حفظ تمامیت کشور و ارزش‌های متعالی و اسلامی عمل می‌کند.

داریوندی هدف دشمن را زیربناهای اقتصادی کشور عنوان کرد و افزود: پدافند غیرعامل دنبال حفظ زیرساخت‌های اقتصادی است.

وی حفظ جان و مال مردم را از دیگر اهداف پدافند غیرعامل عنوان کرد و یادآور شد: در مازندران تلاش‌های وسیعی در زمینه پدافند غیرعامل صورت گرفته است.

معاون طرح و برنامه و امور مجلس سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه مازندران جزو استان‌های فعال و پرتلاش کشور است، گفت: در مازندران اولویت نخست مقابله با تهدیدات زیستی بوده و پدافند غیرعامل در این زمینه مهم است.