سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

معیارهای رهبری در انتخابات مبنای انتخاب اصلح باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

معیارهای رهبری در انتخابات مبنای انتخاب اصلح باشد

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: معیارها و رهنمودهای مقام معظم رهبری در انتخابات مبنای انتخاب اصلح باشد.

معیارهای رهبری در انتخابات مبنای انتخاب اصلح باشد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام ناصر شکریان در گردهمایی مسئولان و کارشناسان روابط عمومی ادارات و نمایندگی‌های تبلیغات اسلامی استان که در سالن شهدای این اداره‌کل برگزار شد ضمن تبریک ولادت امام حسن عسکری (ع) و ضمن تقدیر و تشکر از زحمات روابط عمومی‌ها اظهار کرد: معیارها و رهنمودهای مقام معظم رهبری در انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی مبنای انتخاب اصلح باشد.

وی افزود: انسان همواره به دنبال بهترین‌ها در تحقق اهداف خود در زندگی است و برای این بهترین‌هاست که در ادامه حیات خود ریل‌گذاری و هدف‌گذاری می‌کند و دائم در تلاش و کوشش است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان اینکه انتخابات آینده در سرنوشت کشورمان بسیار اثرگذار است، گفت: باید از همه ظرفیت‌ها در جهت مشارکت حداکثری و ایجاد یاس و ناامیدی در دشمنان قسم‌خورده به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایجاد کنیم.

شکریان به نقش مقام معظم رهبری در مدیریت جهان و منطقه اشاره کرد و ادامه داد: چشم دشمنان و مستکبران عالم به انتخابات پیش‌روست و در این انتخابات به دین و ولایت‌فقیه چشم طمع دوخته‌اند و به‌دنبال تضعیف جایگاه رهبری و ولایت‌فقیه هستند که حضور در صحنه انتخابات و رای با بصیرت ملت قدرشناس ایران اسلامی این نقشه دشمنان هم تعبیر نخواهد شد.

این استاد حوزه و دانشگاه به مجلس شورای اسلامی و اهمیت انتخابات آن هم اشاره کرد و با تاکید به فرمایشات مقام عظمای ولایت در جهت انتخاب نمایندگانی که بتوانند در صحنه داخلی و بین‌المللی مواضع شجاعانه اتخاذ کنند، تصریح کرد: مجلس باید در راس کار قرار بگیرد که باعث شود تراز جمهوری اسلامی مورد توجه کشورهای منطقه و جهان شود.

عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران در پایان به اوضاع تاسف‌بار مردم مسلمان سوریه، عراق، یمن، نیجریه و ... اشاره کرد و گفت: حوادث منطقه و جهان اسلام به ما می‌آموزد که دشمن به هیچ وجه قابل اعتماد نیست و نباید به وعده‌های مستکبران عالم دل خوش کرد پس باید قدر این امنیت و آرامش در سایه ولایت‌فقیه را بدانیم و در تثبیت جایگاه مقدس ولی‌فقیه و رهبری از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

به گزارش فارس، در این دوره از همایش روابط عمومی‌های ادارات و نمایندگی‌های تبلیغات اسلامی مازندران از تعدادی از روابط عمومی‌های برتر توسط مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران تجلیل شد.