جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

معلمان اهمیت حفاظت محیط زیست را در مدارس حساس تر کنند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

معلمان اهمیت حفاظت محیط زیست را در مدارس حساس تر کنند

معلمان اهمیت حفاظت محیط زیست را در مدارس حساس تر کنند


استاندار مازندران با بیان این که یکی از ماموریت های دائمی تمام مردم و مسوولان استان حفاظت از محیط زیست است، گفت : امروز معلمان باید اهمیت مقولات حفاظت از محیط زیست استان را در مدارس و بین دانش آموزان حساس تر کنند.

معلمان اهمیت حفاظت محیط زیست را در مدارس حساس تر کنند

ربیع فلاح  در آیین نمادین زنگ سپاس در مدرسه ارشاد آموزش و پرورش ناحیه یک ساری افزود : معلمان باید علاوه بر تدریس کتاب های فنی ، ادبی و ریاضیات وارد مسایل اجتماعی جامعه نیز شوند.

وی اهمیت حفاظت از محیط زیست را یکی از مهمترین مسایل اجتماعی مازندران عنوان کرد و گفت : آموزش مهارت های زندگی باید همواره در کلاس های درس معلمان وجود داشته باشد.

نماینده عالی دولت در استان مازندران از معلمان به عنوان کسانی که خودباروی و اعتماد به نفس دانش آموزان را در جامعه ترویج می دهند یادکرد و افزود: معلمان همواره شرایط تغییر در راستای توسعه را در جامعه بوجود می آورند.

فلاح با تاکید بر این نکته که با یکدیگر بودن و در کنار هم بودن عامل موفقیت در هر جامعه است ؛ گفت : تمام افراد جامعه در طول زندگی خود مدیون معلمان هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران نیز گفت : معلمان ایده های ناب اسلامی و اندیشه های امام راحل را در مدارس به دانش آموزان منتقل می کنند.

علی قاسمی با بیان این که بیش از 42 هزار معلم حدود 550 هزار دانش آموزان را در این استان زیر پوشش آموزش و پرورش قرار می دهند،گفت : تجلیل از معلمان و قدردانی از زحمات آنان همواره باید مورد توجه مردم و مسوولان باشد.