رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

معضل ترافیک پیرامون بندرنوشهر برطرف می شود - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

معضل ترافیک پیرامون بندرنوشهر برطرف می شود

معضل ترافیک پیرامون بندرنوشهر برطرف می شود


مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران گفت که به زودی با نصب باسکول در ضلع شرقی بندر نوشهر معضل ترافیک در این شهر گردشگرپذیر برطرف می شود.

معضل ترافیک پیرامون بندرنوشهر برطرف می شود

منوچهر تاتینا روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، افزود : هم اینک فضای مورد نظربرای استقرارباسکول با ظرفیت حدود 60 تن دراین بندر جانمایی شده و تجهیزات آن نیز خریداری و در یک ماه آینده نصب خواهد شد.

وی ، اظهارداشت : با نصب این باسکول و بازگشایی مسیر ورودی و خروجی با هدف تردد خودروهای سنگین حامل بار در ضلع شرقی بندر تا حدود زیاد از تراکم ترافیکی حوزه شهری نوشهر کاسته خواهد شد.

وی راه اندازی شبکه نرم افزاری نظارت برقاچاق کالا در پایانه حمل و نقل بارهمزمان با نصب باسکول دراین بندر را بسیار ضروری دانست و ادامه داد : با راه اندازی این سیستم ارتباط شبکه ای همزمان بین اداره کل گمرگات مازندران ، پایانه حمل و نقل بار و بندر نوشهر برقرارشده و کامیون ها در مقابل درب ورودی و یا خروجی بندردرزمان اندک مشخصات آنها ثبت شده و هیچگونه توقفی درمعابر اصلی این شهر نخواهند داشت.

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران ، صفوف طولانی کامیون ها برای تخلیه و بارگیری کالا در معابر درون شهری را از معضلات اساسی شهر نوشهر دانست و ابراز امیدواری کرد که با نصب باسکول و راه اندازی این شبکه نرم افزاری در یک ماه آینده این مشکلات دراین منطقه حل خواهد شد.

آمارهای موجود نشان از آن دارد که به طور میانگین روزانه حدود 150 دستگاه کامیون برای تخلیه و بارگیری کالا در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر فعالیت دارد.

ادارات کل بنادر و دریانوردی و گمرکات مازندران در منطقه ویژه اقتصادی نوشهر واقع است.