رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

معرفی بقاع متبرکه شاخص مازندران به مسافران نوروزی - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

معرفی بقاع متبرکه شاخص مازندران به مسافران نوروزی

معرفی بقاع متبرکه شاخص مازندران به مسافران نوروزی


مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از توزیع 30 هزار بروشور معرفی امامزادگان این استان بین مسافران نوروزی خبر داد.

معرفی بقاع متبرکه شاخص مازندران به مسافران نوروزی

حجت‌الاسلام ستار علیزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری به اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری در مازندران اشاره کرد و گفت: طرح آرامش بهاری همزمان با سراسر کشور در 240 بقعه و امامزاده مازندران آغاز به‌کار کرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه طرح آرامش بهاری یکی از طرح‌ها و برنامه‌های مناسبتی سازمان اوقاف و امور خیریه است برای چندمین سال متوالی در ایام نوروز در استان اجرا می‌شود، ادامه داد: استان مازندران همه ساله رتبه‌های نخست را در اجرای این طرح در کشور کسب می‌کند.

علیزاده به حضور بالای گردشگران و مسافران نوروزی در استان مازندران اشاره کرد و بیان داشت: طبیعت و وجود تعداد زیادی از امامزادگان در استان شرایط مناسبی را برای ترویج گردشگری مذهبی در مازندران فراهم کرده که این امر نیازمند زیرساخت‌های خاص خودش است.

وی با بیان اینکه امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص استان نیازمند معرفی به مسافران و گردشگران است، افزود: قابلیت پذیرایی، طبیعیت زیبای محیط بقاع متبرکه، فضای معنوی امامزادگان و شرایط اسکان مسافران، زائران و گردشگران باید از سوی رسانه‌ها و مردم معرفی شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران به تبلیغ و معرفی امامزادگان استان مازندران در رسانه‌ها اشاره کرد و ادامه داد: ارتباط و تعامل خوبی بین مجموعه اوقاف مازندران با رسانه‌ها وجود دارد و این امر در چند سال اخیر موجب معرفی بیشتر بقاع متبرکه شاخص استان به مسافران و رشد گردشگری مذهبی شده است.

علیزاده اجرای طرح آرامش بهاری را فرصتی مناسب برای معرفی امامزادگان و بقاع متبرکه استان مازندران به مسافران نوروزی دانست و متذکر شد: بیش از 30 هزار بروشور معرفی امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص استان بین مسافران و مهمانان نوروزی توزیع شد.