سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

معدوم شدن 15تن کالای قاچاق مواد غذایی و لوازم آرایشی در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

معدوم شدن 15تن کالای قاچاق مواد غذایی و لوازم آرایشی در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران از معدوم شدن 15تن کالای قاچاق مواد غذایی ، لوازم بهداشتی و آرایشی در استان خبر داد و گفت: این مقدار کالای قاچاق که فاقد ضوابط فنی، ایمنی و بهداشتی لازم بوده با هماهنگی قضائی و همکاری سازمان اموال تملیکی معدوم شد.

معدوم شدن 15تن کالای قاچاق مواد غذایی و لوازم آرایشی در مازندران

به گزارش خبرگزاری ایرنا از پایگاه خبری پلیس ، سردار 'سید محمود میرفیضی' اضافه کرد: طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا وارز با استفاده از همه ظرفیت ها و امکانات، با همکاری دستگاه قضائی و دیگر سازمان ها و دستگاه های متولی امر از ابتدای سال جاری در سطح استان اجرایی شده است.
وی تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز این فرماندهی با حساسیت، پیگیری و رصد قاچاقچیان در راستای ماموریت های محوله، با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، انبارها و محل دپو کالای قاچاق را شناسایی کرده و با هماهنگی دستگاه قضائی نسبت به کشف و دستگیری متهمان اقدام می کنند.
فرمانده انتظامی مازندران تاکید کرد که نقش مردم و دستگاه های دولتی و غیردولتی در همکاری با پلیس برای مقابله با قاچاق کالا، نقش سازنده است.
وی عدم خرید کالای بی کیفیت خارجی قاچاق در بازار و حمایت از تولیدات داخلی را در پیشگیری از قاچاق کالا مهم دانست و تاکید کرد: تحقق شعار ' اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل' نیاز به عزم همگانی دارد.