رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

معدوم سازی بیش از 9 هزار کیلوگرم کالای غیرقابل ترخیص در فریدونکنار - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

معدوم سازی بیش از 9 هزار کیلوگرم کالای غیرقابل ترخیص در فریدونکنار

معدوم سازی بیش از 9 هزار کیلوگرم کالای غیرقابل ترخیص در فریدونکنار


مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فریدونکنار از معدوم سازی 9 هزار و 400 کیلوگرم محموله کشاورزی وارداتی غیر قابل ترخیص در این شهرستان خبر داد.

معدوم سازی بیش از 9 هزار کیلوگرم کالای غیرقابل ترخیص در فریدونکنار

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، حسن رزاقی سه شنبه درباره اعمال قوانین و مقررات قرنطینه گیاهی گفت: در سال گذشته از سوی کارشناسان پست قرنطینه گیاهی مستقر در بندر فریدونکنار بر روی محموله های وارداتی، صادراتی و ترانزیتی، نظارت دقیق و کامل صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در این راستا بر 202 هزار و 927 تن محموله وارداتی کشاورزی و نهاده های دامی شامل جو، گندم، ذرت، کنجاله، گلرنگ، ارزن و تخته نراد اعمال مقررات و قوانین قرنطینه گیاهی انجام شده است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فریدونکنار اظهار کرد: مقدار 9 هزار و 400 کیلوگرم محموله کشاورزی وارداتی که غیر قابل ورود و ترخیص بوده است به صورت بهداشتی معدوم سازی شد.

رزاقی در بخش دیگری از سخنان خود به تنظیم بازار میوه شب عید اشاره کرد و افزود: در راستای سیاست های دولت و به تبع آن وزارت جهاد کشاورزی جهت کنترل و نظارت بر نحوه توزیع میوه شب عید با همکاری فرمانداری و سازمان تعاون روستایی از 25 اسفند سال گذشته تا اول فروردین امسال 14 تن پرتقال و 8 تن سیب با نرخ مصوب دولتی به شهروندان فریدونکناری توزیع شد.