جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

معبری به آسمان - نمایش محتوای صدا

 

 

معبری به آسمان

تهیه کننده : سیَد جمال‌الدّین موسوی

گوینده : معصومه همتی 

گزارشگر: رضا دلدار

صدابرداران:شهرام حق شناس ، احمد حسن نژاد

ارتباطات : مهدی قاسم زاده ، نسیبه بدرود ، مریم اسماعیلی

هماهنگی پخش : محمدحسین یخ کشی

 

معبری به آسمان ویژه برنامه ی گرامیداشت هفته دفاع مقدس، به تهیه کنندگی سید جمال الدین موسوی ،به صورت زنده از ساعت 15:00 به مدت 45 دقیقه از صدای مرکز مازندران  پخش می شود.

با توجه به اینکه در چهلمین سال انقلاب قرار داریم و سمت و سوی فعالیت های بسیاری از دستگاهها پاسداشت و گرامیداشت جشنهای چهلمین سال انقلاب است و صدا وسیما به عنوان پیشقراول این حرکت می باشد در این برنامه  به نقش دفاع مقدس درپیشبرد اهداف انقلاب و رشد و بالندگی آن اشاره خواهد شد. 

پس از پایان یافتن تابستان و اتمام برنامه ویژه محرم با توجه به آغاز هفته شورآفرین دفاع مقدس فرصت مناسبی ست تا در قالب یک ویژه برنامه رادیویی به کمک کارشناسان حوزه جنگ ودفاع مقدس واساتید دانشگاه وهمچنین ارگانهاونهادهایی چون، ارتش ، سپاه ، بسیج و جهاد ، برخی موضوعات فرهنگی واجتماعی در این حوزه را بازگو وفرهنگ ایثار ومقاومت ورشادت وشهادت برای افکار عمومی و همه ی نسلها مورد توجه قرار داد.
براین اساس رادیو بعنوان رسانه ای فراگیر می تواند نقش بسیار مهمی را ایفا نموده وهفته دفاع مقدس را در قالب برنامه های ویژه با انگیزه های ملی میهنی وانقلابی اسلامی به جهت گرامیداشت یاد وخاطرات شهدا وجانبازان وایثارگران عزت وشرافت ایرانی و مازندرانی به نمایش بگذارد.

آیتمهای برنامه :

متن ، گزارش ، دعوت از کارشناسان ، معرفی کتاب ، کلام بزرگان ، موسیقی ، وصیتنامه شهیدان و ... .

سال تولید: 1397


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو