جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

معاون سیاسی استاندار مازندران : حقیقت هنر معنوی و روحانی است - نمایش محتوای خبر

 

 

معاون سیاسی استاندار مازندران : حقیقت هنر معنوی و روحانی است

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با بیان اینکه حقیقت هنر معنوی و روحانی است گفت: زندگی بدون هنر ارزش ندارد و خداوند نیز یگانه هنرمند عالم آفرینش است.

معاون سیاسی استاندار مازندران : حقیقت هنر معنوی و روحانی است

به گزارش خبرنگار ایرنا ، علیرضا یونسی جمعه شب در آئین اختتامیه چهارمین جشنواره بین المللی فیلم یاس در رامسر افزود : هنرمند سرشار از عشق است و از این عشق و روح بی آلایش خود باید در جهت ایجاد شور و نشاط در جامعه بهره برداری کند.
وی ایجاد روحیه شادی و نشاط در جامعه را از سیاست های دولت تدبیر و امید دانست و از همه هنرمندان خواست در جهت گسترش این روحیه در جامعه تلاش کنند.
معاون استاندار مازندران گفت : هنر ، هنرمندان باید در جهت حفظ ارزش ها و فضلیت در جامعه تلاش کنند ضمن اینکه از هنر خودشان می توانند در جهت تشویق افراد جامعه به توسعه ایران اسلامی کمک نمایند.
یونسی ضمن قدردانی از هنرمندان جامعه از آنان خواست در قالب هنر ، میراث فرهنگی استان مازندرن را به تصویر بکشید و آن را برای همه بشناسانند.
وی همچنین میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام و امام جعفر صادق (ع) را گرامی داشت.
در آئین اختتامیه این جشنواره که تعداد زیادی از هنرمندان ، کارگردانان و علاقه مندان به سینما حضور داشتند ، هیات داوران فیلم های برتر شرکت کننده را معرفی کردند.