جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

معاون استاندار : همه شرایط برای انتخابات در مازندران فراهم است - نمایش محتوای خبر

 

 

معاون استاندار : همه شرایط برای انتخابات در مازندران فراهم است

معاون سیاسی ، امنیتی و امور اجتماعی استانداری مازندران با اشاره روند برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری گفت : همه شرایط لازم برای برگزاری انتخابات با شکوه و قانونمند در استان فراهم است.

معاون استاندار : همه شرایط برای انتخابات در مازندران فراهم است

علیرضا یونسی در جلسه شورای اطلاع رسانی استان مازندران با بیان اینکه در انتخابات گذشته مردم مازندران مشارکت حداکثر و بسیار بالائی در تعیین سرنوشت خود داشتند ابراز امیدواری کرد در انتخابات روز هفتم اسفند امسال نیز مردم ولایتمدار استان بار دیگر حضور با نشاط خود را به نمایش بگذارند.
وی گفت : در دوره نهم مجلس 76 درصد واجدین شرایط شرکت در انتخابات شرکت کردند و در انتخابات گذشته خبرگان رهبری 78 درصد واجدین شرایط در این انتخابات پای صندوق های اخذ رای حاضر شدند.
وی افزود : مازندران دارای 9 حوزه انتخابیه اصلی و 47 حوزه فرعی است و در انتخابات گذشته ریاست جمهوری سه هزار و 781 شعبه آرای مردم را اخذ کردند.
استان مازندران در مجلس شورای اسلامی 12 نماینده و در مجلس خبرگان رهبری چهار نماینده دارد.
وی با اشاره به اینکه چرخش نخبگان در جمهوری اسلامی ایران از طریق صندوق آرا صورت می گیرد ،ابراز امیدواری کرد مردم به بهترین شکل از حق انتخاب خود در انتخابات آینده استفاده کنند.
وی سیاست دولت را ایجاد فضای شور و نشاط برای حضور مردم در انتخابات دانست تا مردم احساس کنند که آرای آنها در سرنوشت کشور اثر دارد.
وی استفاده از ظرفیت شوراهای اسلامی روستاها ، رسانه ها اعم از مکتوب و مجازی و سازمان های مردم نهاد را برای ایجاد شور ونشاط و گرم کردن تنور انتخابات بسیار با اهمیت دانست و از رسانه ها خواست کمک کنند تا این فضا به سمت انتخاباتی پرشور باشد و روحیه و امید و نشاط را در جامعه ترویج دهند.