جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

معاون استاندارمازندران:تولیدات علمی متناسب با نیازهای جامعه باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

معاون استاندارمازندران:تولیدات علمی متناسب با نیازهای جامعه باشد

به گزارش خبرنگار ایرنا، ' علیرضا یونسی' روز یکشنبه در آیین روز دانشجو در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری،با بیان اینکه دانشجویان سرمایه های ملی کشور هستند افزود: شما جوانان و دانشجویان باید تولیدات علمی خود را در خدمت جامعه قرار دهید تا با آثار و تلاش شما گرفتاری های کشور کاهش یابد.

وی با اشاره به نعمت و سرمایه های خدادادی مازندران افزود: باید به گونه ای برنامه ریزی شود تا بهره وری از این منابع افزایش یابد.

وی با بیان این مطلب که مازندران جایگاه اول را در زمین های مختلف علمی، ورزشی و تولیدی دارد ادامه داد: تلاش و کوشش شما جوانان موجب سرفرازی استان شده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران به تلاش های دولت تدبیر و امید برای توسعه کشور اشاره کرد و گفت:با اقدامات صورت گرفته در دولت جدید تورم مهار شد و در حوزه سلامت نیز اقدامات خوبی صورت گرفت.

یونسی با بیان اینکه کشورمان در دستیابی به فناوری هسته ای موفق عمل کرده است افزود: کشور ما با وجود تحریم ها و مشکلات فراوان به انرژی صلح آمیز هسته ای دست یافت و هیچ یک از فعالیت های صلح آمیز هسته ای متوقف نشد.

وی با اشاره به اینکه در دولت جدید تلاش بر این است تا طرح ها با در نظرگرفتن بودجه اجرایی شود بیان داشت: در مازندران یکهزارو 200 میلیارد تومان اعتبار نیاز است تا طرح های دولت قبلی به بهره برداری برسد.

معاون استاندار مازندران روز دانشجو را نشان از اهمیت دانش و نقش دانشجویان در نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و گفت: این روز نشان از وحدت و هم دلی میان اقشار مختلف دانشجویان است.

یونسی انقلاب اسلامی را متمایز از سایر انقلاب های جهان عنوان کرد و بیان داشت:انقلاب اسلامی بزرگ ترین حادثه قرن است و یکی از باشکوه ترین جلوه مقاومت مردم ایران پیروزی در جنگ تحمیلی بود.

وی هشت سال جنگ تحمیلی را یک جنگ نابرابر دانست و اظهار داشت: 37 کشور جهان در این جنگ به طور مستقیم با ما درگیر بودند و این جوانان بودند که انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند.

{jcomments off}