رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

معاون استاندارمازندران: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب الهی و فراگیر است - نمایش محتوای خبر

 

 

معاون استاندارمازندران: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب الهی و فراگیر است

ولی الله فرزانه  روز یکشنبه در جمع پرشور راهپیمایان یوم الله 22 بهمن در شهر سرخ رود اظهار داشت: انقلاب ما برای احیای اسلام ، مبارزه با طاغوت و برای ایجاد یک حکومت دینی و اسلامی بود .

وی با بیان اینکه دشمنان و بدخواهان نظام در طول 34 سال انواع فشارها و توطئه ها را برای شکست انقلاب و سقوط جمهوری اسلامی ایران علیه این نظام و مردم به کار گرفته اند ، یادآور شد : با عنایات الهی و به برکت ولایت فقیه و هوشیاری ملت بزرگ ، هر چه از عمر این انقلاب می گذرد ثبات و فراگیری آن به سراسر عالم بیشتر می شود .

فرزانه افزود: حضور دشمن شکن شما مردم قهرمان و شهید پرور سرخ رود در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن از مصادیق بارز مرگ بر آمریکا و مبارزه علیه استکبار جهانی است .

وی با بیان اینکه شهدای ما برای پاسداری از اصل ولایت فقیه و دفاع از آرمانهای والای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی ( ره) خون پاکشان را نثار کرده اند گفت: مبارزه با آمریکا جزو اهداف راهبردی ماست و با همین راهبرد است که توانستیم ابهت و قدرت پوشالی آمریکا و ایادی اش را در هم بشکنیم .

معاون برنامه ریزی استانداری مازندران در پایان با تاکید بر حفظ وحدت ، بصیرت و هوشیاری انقلابی و سیاسی آحاد مردم در شرایط کنونی تصریح کرد: رهنمود های رهبر معظم انقلاب فصل الخطاب است و همه باید با تبعیت عملی از ولایت فقیه اهداف متعالی انقلاب و نظام را به پیش ببریم .