جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

معافیت سربازی 49 مددجوی کمیته امداد ساری - نمایش محتوای خبر

 

 

معافیت سربازی 49 مددجوی کمیته امداد ساری

قنبر بریمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری اظهار داشت: 49 نفر ازفرندان واجد شرایط مددجویان تحت پوشش این نهاد از معافیت‌های خدمت سربازی براساس قانون بهره‌مند شدند.

وی بیان داشت: 29 نفر با دارابودن شرایط عمومی برخورداری از معافیت خدمت نظام وظیفه با معرفی این نهاد از تخفیفات قانونی رای کاهش تعرفه صدور کارت معافیت استفاده کردند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان ساری تصریح کرد: این نهاد در مکاتبه با 44 یگان رزم سربازان تحت حمایت، جهت انتقال آنها به داخل استان مازندران و حتی‌المقدور شهرستان محل اقامت اقدام کرده است.

بریمانی گفت: به‌مناسبت روز معلم از خدمات 130 رابط فرهنگی مدارس و 23 رابط فرهنگی دانشگاه‌ها در کمیته امداد ساری تقدیر شد.

وی، ارزش کار معلم را در جامعه پرورش فرهنگی و تربیتی عنوان کرد که با کار کمیته امداد در نگاه و رویه عمل یکسان است.

این مسئول بیان داشت: رابطان فرهنگی مدارس و دانشگاه‌ها متشکل از معلمان و اساتید و یا کارکنان واحدهای دانشگاهی برای رفع مشکلات فرزندان مددجویان این نهاد با کمیته امداد همکاری داوطلبانه دارند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان ساری ابراز داشت: 255 نفر از مددجویان و فرزندان‌شان از خدمات مشاوره فردی این نهاد در سال گذشته بهره‌مند شدند.

بریمانی، بیشترین سطح مراجعات برای مشاوره را در امور تحصیلی، اختلافات زناشویی و مشکلات ارتباطی عنوان کرد و موارد دیگری از جمله افسردگی و اختلافات رشدی و وابستگی دارویی را نیز از مراجعات بعدی دانست که از این تعداد 42 نفر مرد و 213 نفر زن بودند.