جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

مظهر جمهوریت نظام مردم هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

مظهر جمهوریت نظام مردم هستند

دادستان مرکز مازندران گفت: مردم ایران با تصمیم‌گیری در موقعیت‌های مختلف مظهر جمهوریت نظام هستند.

مظهر جمهوریت نظام مردم هستند

حجت‌الاسلام اسدالله جعفری در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن مرکز مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری با اشاره به اینکه عده‌ای فکر می‌کردند بدون تکیه به آمریکا نمی‌توان در انقلاب پیروز شد اما امام خمینی (ره) این فرمول را در دنیا برای نخستین‌بار تغییر داد، اظهار کرد: امام خمینی (ره) با تکیه بر نیروی الهی و قدرت مردم به جهان ثابت کرد که می‌توان حکومت 2500 ساله را شکست داد و حکومت اسلامی مردم سالار تشکیل داد.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) با داشتن مولفه‌های اسلامی که نمونه آن مرجعیت جامع‌الشرایط و فقیه عادل بود، توانست بر دشمنان اسلام غلبه کند، افزود: طی این 37 سال تفکرات و برنامه‌های امام راحل به خوبی با حضور مردم و هدایت رهبر معظم انقلاب اجرا شده است.

دادستان مرکز مازندران با اشاره به اینکه امروز مردم همه کاره انقلاب اسلامی و مسئولان به عنوان خادم هستند، تصریح کرد: با توجه به تحولات منطقه که حکایت از فتنه پی‎درپی علیه اسلام داشت، مردم ایران با اقتدار در برابر دشمنان ایستادگی کردند و فتنه پی‌درپی دشمنان با اتکا به اقتدار ولایت فقیه خنثی شده است.

وی با اعلام اینکه حضور مردم پاسخ دندان‌شکن برای همه بدخواهان به ویژه سردمداران نظام سلطه است، گفت: تجلی حضور مردم در این روز به خوبی نمایان شد و اراده پولادین مردم در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمنان به خوبی مشخص شده است.

جعفری با بیان اینکه ترس و وحشت از حضور مردم در دل دشمن ایجاد می‌شود و خواب دشمن از حضور مردم در صحنه پریشان شد، خاطرنشان کرد: دشمن در برابر اراده پولادین مردم ایران سر تعظیم فرود خواهد آورد، اگرچه این شکست را به زبان نمی‌آورد.

دادستان مرکز مازندران گفت: مردم ایران با تصمیم‌گیری در موقعیت‌های مختلف مظهر جمهوریت نظام هستند و امام با ایجاد انقلاب اسلامی با تفکر لیبرالیستی مبارزه کرد.