رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

مظفری: 68 داوطلب برای انتخابات شوراها در گلوگاه ثبت‌نام کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

مظفری: 68 داوطلب برای انتخابات شوراها در گلوگاه ثبت‌نام کردند

سمیع الله مظفری در گفت‌‌وگو اختصاصی با خبرنگار فارس در گلوگاه اظهار کرد: تاکنون 68 داوطلب برای چهارمین دوره انتخابات شهر و روستا در گلوگاه ثبت‌نام کردند که 63 نفر مرد و پنج نفر زن هستند.

وی تصریح کرد: از این تعداد 39 نفر برای انتخابات شورای اسلامی روستا در بخش مرکزی با سطح سواد سیکل و در روستاهای بخش کلباد هم 17 نفر حضور خود را در انتخابات با میانگین سواد فوق دیپلم اعلام کردند.

فرماندار گلوگاه، همچنین از نام‌نویسی 12 نامزد انتخابات شورای اسلامی شهر گلوگاه با مدرک لیسانس خبر داد.

مظفری با بیان اینکه ثبت‌نام از داوطلبان شهر و روستا در گلوگاه همچون سایر شهرهای کشور در فرمانداری مربوطه و در دفاتر پیشخوان دولت انجام می‌شود، تصریح کرد: ثبت‌نام داوطلبان زمانی تائید نهایی می‌شود که داوطلب با ارائه کد رهگیری، اصل مدارک، پرینت سامانه و پیش‌نویس دستی حداکثر تا 92/2/1 به فرمانداری یا بخشداری‌های شهرستان خود مراجعه کند.

رئیس ستاد چهارمین دوره انتخابات شورای شهر و روستای گلوگاه، همچنین از انتخاب هیئت اجرایی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در گلوگاه خبر داد و گفت: با رای‌گیری از میان 30 معتمد محلی دعوت شده، آقایان علیرضا خادملو، مهدی خادملو، علی‌اصغر امیرخانلو، محمدعلی عظیمی، غلامرضا فضل‌علی، محمد عظیمی، مسعود رضایی کیاسری و علیاکبر آقوشا به عنوان هیئت اجرایی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای شهرستان گلوگاه انتخاب شدند.

مظفری با بیان اینکه امسال، حماسه سیاسی جلوتر از حماسه اقتصادی توسط مردم ولایت‌مدار رقم می‌خورد، خاطر نشان کرد: مردم ما با حضور آگاهانه و گسترده و پرشور همانند انتخابات گذشته دشمنان را مایوس می‌کنند.

فرماندار گلوگاه با توجه به نامگذاری سال 92 به نام حماسه سیاسی و اقتصادی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای (حفظه ا...)، اظهار داشت: مردم به نظام سلطه‌گر نشان می‌‌دهند که از انقلاب، ارزش ها و گفتمان امام و رهبری پاسداری و تبعیت می‌کنند.

رئیس ستاد چهارمین دوره انتخابات شورای شهر و روستای شهرستان گلوگاه، در پایان گفت: کسانی که می‌توانند در توسعه، عمران و آبادی شهر و روستا خدمت کنند، با مراجعه به فرمانداری برای شرکت در انتخابات ثبت‌نام کنند.