جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

مطرح کردن تضعیف توان دفاعی کشور تأسف‌آور است/ موفقیت سپاه در اجرای اقتصاد مقاومتی - نمایش محتوای خبر

 

 

مطرح کردن تضعیف توان دفاعی کشور تأسف‌آور است/ موفقیت سپاه در اجرای اقتصاد مقاومتی

امام جمعه موقت ساری با بیان اینکه اگر توان نظامی ما ضعیف باشد دشمنان یک روزه ما را می‌بلعند، گفت: از اظهار نظر بعضی افراد در تضعیف توان دفاعی کشور تأسف می‌خورم.

مطرح کردن تضعیف توان دفاعی کشور تأسف‌آور است/ موفقیت سپاه در اجرای اقتصاد مقاومتی

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، حجت‌الاسلام محمد قاسمی در خطبه‌های نماز جمعه مرکز مازندران، اظهار کرد: شلوغی دادگاه‌ها، آمار بالای پرونده‌های قضایی، افزایش طلاق، نزاع‌های خانوادگی، دروغ و درگیری‌ها به‌خاطر دنیاگرایی بعضی از افراد جامعه است.

وی با بیان اینکه اگر به فکر قبر و قیامت باشیم گناه نمی‌کنیم و بسیاری از اختلافات ایجاد نمی‌شود، افزود: برای رهایی از مشکلات و نزاع‌ها باید از دنیاگرایی فاصله گیریم و به‌فکر قبر و قیامت باشیم.

امام جمعه موقت ساری با بیان اینکه مصرف شراب در جامعه شیعه بسیار تأسف‌بار است، تصریح کرد: در جامعه امروز شیعه نباید غیبت و افترا باشد.

وی با اشاره به اینکه 36 سال از هفته دفاع مقدس می‌گذرد و برنامه‌های این ایام با شور بیشتری اجرا می‌شود، ادامه داد: دلیرمردان اسلامی در هشت سال دفاع مقدس از حملات ناجوانمردانه دشمنان به آب و خاک کشور سربلند بیرون آمدند.

قاسمی با بیان اینکه نسل جوان جامعه باید پیگیر هفته دفاع مقدس باشد، اضافه کرد: صدام و حزب بعث عراق بهانه بود و آنها می‌خواستند انقلاب اسلامی را تغییر دهند.

وی با بیان اینکه در دوران جنگ تحمیلی حتی از خرید سیم‌خاردار تحریم بودیم، بیان کرد: هشت سال جنگ سرد تمام شده است امام جنگ نرم هنوز ادامه دارد.

امام جمعه موقت ساری با بیان اینکه دشمن با سخت‌افزار به مقابله با ایران اسلامی نمی‌آید و حتی جرأت آن را هم ندارد، افزود: در گوشه کنار نظام کسانی توان نظامی ما را زیر سوال می‌برند که ادعا می‌کنند در مکتب امام خمینی(ره) تربیت شدند.

وی با بیان اینکه اگر توان نظامی ما ضعیف باشد دشمنان یک روزه ما را می‌بلعند، افزود: از اظهار نظر بعضی افراد در تضعیف توان دفاعی کشور تأسف می‌خورم.

قاسمی با بیان اینکه ایران اسلامی از نظر دفاعی و نظامی بسیار توانمند است و کسی جلودار ما نیست، عنوان کرد: امروز موشک‌های سپاه نقطه‌زن هستند و هدف را تا نابودی کامل دنبال می‌کنند.

وی با بیان اینکه قایق‌های تندرو سپاه در خلیج فارس قدرتمندانه جلوی دشمنان را می‌گیرند، خاطرنشان کرد: باید بر قدرت نظامی خود ببالیم و اجازه ندهیم کسی توان دفاعی ما را زیر سوال ببرد.

امام جمعه موقت ساری با بیان اینکه امروز دیگر نمی‌توان ادعای انقلابی‌گری کرد اما فرمایشات رهبری را اجرا نکرد و دیگر نمی‌توان با خانواده‌های شهدا دیدار کرد اما برعکس آرمان‌های شهدا عمل کنند، تصریح کرد: شهدا به‌دنبال درجه و مقام نبودند و فقط به نظام و اسلام فکر می‌کردند.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه مشکلات معلمان و آموزگاران باید برطرف شود و آنها دغدغه معیشتی نداشته باشند، بیان کرد: فرزندان نصف روز در اختیار معلمان هستند و باید اسلامی تربیت شوند.

قاسمی با بیان اینکه سپاه در بحث اقتصاد مقاومتی خوب عمل کرد، ادامه داد: مازندران اندرخم یک کوچه است و بیکاری در استان بیداد می‌کند.

وی با بیان اینکه در انتخابات مازندران خوش درخشیدند اما چرا باید بیکاری داشته باشد، اظهار کرد: کشاورزان برای فروش محصولات کشاورزی دغدغه دارند.

امام جمعه موقت ساری با بیان اینکه خرید ارزان محصولات کشاورزی از کشاورز و فروش با قیمت بالا به مصرف کنندگان ظلم بزرگی در حق کشاورزان است، گفت: دوران فقر پروژه‌های عمرانی در ساری به‌سر آمده است و شاهد اجرای پروژه‌های بزرگی در مرکز استان هستیم.