جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

مطالبات کارگران نساجی مازندران به‌ زودی پرداخت می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مطالبات کارگران نساجی مازندران به‌ زودی پرداخت می‌شود

کمال علیپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سوادکوه با اشاره به برگزاری جلسه هماهنگی برای پرداخت مطالبات کارکنان و بازنشستگان نساجی قائمشهر، گفت: زمین نساجی قائمشهر به مزایده گذاشته خواهد شد و بانک ملی طلب خود را از سرمایه‌گذار تصفیه خواهد کرد.

نماینده مردم سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فروش زمین و پرداخت مطالبات کارگران شاغل و قراردادی و بازنشستگان، زمان‌بر است و این طرح در دستور کار ما قرار دارد به برنامه‌ریزی برای پرداخت سریع‌تر مطالبات کارگران و بازنشستگان اشاره کرد و یادآور شد: بانک ملی 12 میلیارد تومان را به سرمایه‌گذار برای پرداخت مطالبات براساس قرارداد بین دو طرف اختصاص خواهد داد.

وی با یادآوری جلسه با وزیر اقتصاد و دارایی و تاکید بر حل مشکل کارگران و بازنشستگان نساجی، خاطرنشان کرد: با پرداخت 12 میلیارد تومان توسط بانک ملی به سرمایه‌گذار شاهد پرداخت معوقات خواهیم بود و این مبلغ از دیون سرمایه‌گذار به بانک ملی محسوب می‌شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پایان  با اشاره به اینکه پرداخت مطالبات و معوقات از وظایف سرمایه‌گذار است و سرمایه‌گذار نساجی نیز مطالبات حدود 100 نفر را تاکنون پرداخت کرده است، متذکر شد: مطالبات چندین ساله بازنشستگان و معوقات کارگران نساجی به‌زودی پرداخت می‌شود.