جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

مطالبات ناجیان غریق کشور بزودی پرداخت می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مطالبات ناجیان غریق کشور بزودی پرداخت می شود

' حبیب خُمجانی' یکشنبه شب درحاشیه سومین همایش جرعه ای از ایثار که در مجتمع فرهنگی هنری حضرت ولی عصر(عج) آمل برگزار شد، به خبرنگار ایرنا افزود: خوشبختانه امسال روند پرداخت حق وحقوق ناجیان غریق دریا منظم وهدفمندی را داشته و وضعیت در این بخش به خوبی پیش می رود.

وی از میزان مطالبات پرداخت شده و نیز مطالبات باقیمانده ناجیان غریق آماری ارائه نداد.

وی عملکرد ناجیان غریق در سواحل کشور را مطلوب وروبه رشد ارزیابی کرد وادامه داد: با حضور همه جانبه ناجیان غریق امسال براساس آماراعلام شده شمار غرق شده ها در سواحل کشور حدود 50 درصد در مقایسه با سال گذشته کاهش داشته است.

دبیرفدراسیون نجات غریق و غواصی ایران تصریح کرد: این مهم با هدفمندشدن ومشخص شدن متولی پرداخت مطالبات ناجیان غریق که وزارت کشور متولی اصلی آن هست، و پرداخت به موقع آن در کاهش شمار غرق شده ها در سواحل تاثیرگذار بوده است.

خُمجانی همچنین در خصوص مسابقات قهرمانی نجات غریق کشور اشاره کردو ادامه داد: این مسابقات در ماه های آینده و با اعلام زمان ومکان آن برگزار خواهد شد.

وی به حضور موفق تیم ملی نجات غریق و غواصی ایران در مسابقات قهرمانی جهان در کشور فرانسه اشاره کرد ویادآورشد: تیم ملی در این مسابقات با کسب سه نشان طلا، دو نقره و دو برنز عملکرد خوبی داشته ودر میان تیم های برتر دنیا قرار گرفت.

{jcomments off}