سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

مشکل سهمیه گاز مایع در نکا وجود ندارد - نمایش محتوای خبر

 

 

مشکل سهمیه گاز مایع در نکا وجود ندارد

به گزارش خبرگزاری فارس از نکا، زین‌العابدین نبوی در جلسه ساماندهی مراکز گاز مایع سطح نکا، اظهار داشت: هم‌اکنون گاز مورد نیاز شهرستان به اندازه مورد نیاز و مصرف شهرستان وجود دارد و نگرانی وجود ندارد.

وی ادامه داد: باید کنترل بر خرید و فروش انجام شود تا خدای ناکرده فروش با قیمت و هزینه بالا برای شهروندان و به‌ویژه روستاییان که عمده مصرف گاز شهرستان با روستاییان است ایجاد زحمت نکند.

معاون فرماندار نکا با بیان اینکه هم‌اکنون 10 جایگاه گاز مایع در سطح شهرستان نکا وجود دارد، یادآور شد: در شرایط فعلی این جایگاه‌ها جوابگوی نیاز منطقه است و در صورت نیاز با کار کارشناسی جایگاه‌های دیگر نیز در دستور کار قرار می‌گیرد.

نبوی بیان کرد: باید اکیپ کنترل بر فروش گاز مایع با حضور کارشناسان به طور مرتب از مراکز گاز مایع بازدید به عمل آورند تا با بررسی‌های لازم و کنترل خرید و فروش، به صورت گروهی و به کمک دستگاه‌های مسئول مشکلات این بخش را حل کنیم.

وی متذکر شد: در حال حاضر مشکل کمبود سیلندر گاز و سهمیه گاز مایع در شهرستان وجود ندارد و برخی از مشکلات موجود شاید در فقط نحوه توزیع کپسول باشد که کنترل و بررسی می‌شود و در برطرف کردن مشکلات با فوریت وارد می‌شویم.

معاون فرماندار نکا در پایان با تقدیر از دست‌اندرکاران این بخش، یادآور شد: تحویل گاز مایع فقط به جایگاه‌های دارای مجوز داده می‌شود و جایگاه‌های فاقد جواز مربوطه نمی‌توانند گاز مایع خرید و فروش کنند.

{jcomments off}