جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

مشکل ترافیک ساری امسال حل می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مشکل ترافیک ساری امسال حل می‌شود

شهردار ساری گفت: طرح‌هایی در ارتباط با مناسب‌سازی ترافیک در دستور کار است که برای همیشه کابوس ترافیک از سر شهر و شهروندان برداشته می‌شود.

مشکل ترافیک ساری امسال حل می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از مرکز امور رسانه شهرداری ساری، مهدی عبوری در دیدار نوروزی با رئیس و مسئولان اتاق اصناف مرکز مازندران با تشریح اقدامات انجام شده در سال گذشته در شهرداری با اشاره به اینکه در این مدت کوتاه کارهای بزرگی انجام شد که عمده آنها زیربنایی بودند، اظهار کرد: پروژه مهار آب‌های سطحی که چند ده میلیارد تومان هزینه داشت و یا برای تبدیل ساری به قطب گردشگری پروژه‌های بی‌شماری احداث شدند که بوستان ملل یا میدان شهر آشوب از آن جمله است و این پروژه‌ها سیمای ساری را متحول ساختند.

وی با تاکید بر اینکه بدون همراهی مردم و حمایت شورای شهر این گام‌ها برداشته نمی‌شدند، به بیان طرح‌ها و برنامه‌های شهرداری در سال‌جاری پرداخت.

عبوری با اشاره به اینکه اتمام پروژه‌های بزرگی را پیش رو داریم که هر یک از آنها در بالندگی شهر نقش و سهم مهمی دارند، تصریح کرد: طرح‌هایی که در پیوند با مناسب‌سازی ترافیک در دستور کار هستند می‌توانند برای همیشه کابوس ترافیک را از سر شهر و شهروندان بردارد خاصه آن‌که وقتی مدعی هستیم می‌خواهیم ساری قطب گردشگری باشد پس باید برای سامان دادن ترافیک آن هم برنامه داشته باشیم که داریم.

شهردار ساری در بخش دیگری به وظایف اقشار مختلف در توسعه متوازن شهر اشاره کرد و ادامه داد: اصناف ساری به‌حق قشری شریف و با کرامتی هستند و امیدوارم بتوانیم در سایه این همدلی گام‌های بلندتری برای عمران ساری برداریم.

وی گفت: این به نفع رونق گرفتن کسب و کار هم خواهد بود به‌ویژه که ساری در دوران اوج‌گیری صنعت گردشگری شاهد شکوفایی اقتصاد و به تبع آن رونق بازار هم می‌شود.

به گزارش فارس، عباس رمدانی رئیس اتاق اصناف مرکز مازندران نیز گفت: اصناف در هر شهری خود را موظف به همراهی و همدلی با مردم و خادمان مردم می‌داند.