سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

مشکل اشتغال مازندران با توسعه گردشگری برطرف می‏‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مشکل اشتغال مازندران با توسعه گردشگری برطرف می‏‌شود

معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: بخشی از مشکل اشتغال استان با توسعه گردشگری برطرف می‏‌شود.

مشکل اشتغال مازندران با توسعه گردشگری برطرف می‏‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، علی نبیان در جلسه کارگروه میراث فرهنگی استان مازندران اظهار کرد: ایجاد پنجره واحد یکی از موارد مهمی بود که در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان شکل گرفت و باعث سرعت‌بخشی در خدمت‌رسانی این سازمان شده است.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی برای اجرای طرح‌ گردشگری در منطقه شرق استان مازندران افزود: این طرح در صورت تایید از طریق مراجع قانونی مورد حمایت جدی قرار گیرد.

معاون عمرانی استاندار مازندران با اعلام اینکه با کلیات این طرح در شرق استان موافقت می‎شود، تصریح کرد: جدول زمان‌بندی برای اجرای این طرح مشخص شود و در صورت نیاز برای توسعه زیر ساخت‌ها از ظرفیت استان نیز استفاده شود.

وی یادآور شد: سرعت‌بخشی برای اجرای این طرح به صورت جزئی مورد توجه قرار گیرد.

نبیان درباره دریافت منابع مالی به محض ورود افراد به روستاها و مناطق گردشگری، افزود: مطالبه پول از مردم در مناطق روستایی و گاهی مناطق گردشگری باید خدمات مناسب ارائه شود.

وی اضافه کرد: دریافت منابع مالی هم باید دریافت مجوز از منابع رسمی باشد اگر تخلفی در این ارتباط صورت گیرد و گزارش‌های آن اعلام شود به صورت جدی با موارد برخورد می‏‌شود.

معاون عمرانی استاندار مازندران با اعلام اینکه مشکلاتی که در اشتغال داریم می‌توانیم با توسعه گردشگری کاهش بدهیم، افزود: اقداماتی که انجام می‎شود باید مورد حمایت قرار گیرد.