سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

مشکلات ورزش مازندران بررسی شد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مشکلات ورزش مازندران بررسی شد

مشکلات ورزش مازندران بررسی شد


معاون توسعه فنی قهرمانی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران گفت: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران برای بررسی مشکلات پروژه‌های ورزش استان با وزیر ورزش و جوانان دیدار کرد.

مشکلات ورزش مازندران بررسی شد

غلامرضا رضوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری اظهار کرد: حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران برای بررسی و تکمیل پروژه‌های ورزشی با محمود گودرزی مقام عالی وزارت ورزش و جوانان دیدار کرد.

وی با اشاره به حضور مسئولان استانی در این نشست با وزیر ورزش و جوانان، تصریح کرد: در این نشست قاسم احمدی‌لاشکی نماینده نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس، سیدمناف هاشمی معاونت توسعه منابع و سرمایه انسانی وزارت ورزش و جوانان و نماینده شرکت توسعه و تجهیز کشور حضور داشتند.

معاون توسعه فنی قهرمانی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران بیان داشت: در این جلسه که امروز در دفتر وزیر ورزش و جوانان انجام شد، ضمن بررسی پروژه‌های نیمه‌کاره ورزشی استان و پروژه‌های مصوب سفر مقام معظم رهبری در استان، مشکلات ورزش و جوانان شهرستان‌های مازندران بررسی شد.

رضوی افزود: در این دیدار پس از بازگو شدن مشکلات ورزش و جوانان مازندران از سوی مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، گودرزی وزیر ورزش و جوانان تاکید و قول مساعدت در سرعت بخشیدن به پروژه‌ها را داده و تاکید داشتند موانع و مشکلات ورزش مازندران هرچه سریع تر برطرف شود.

وی با اشاره به میزبانی نخستین دوره مسابقات والیبال آسیای مرکزی در ساری، ادامه داد: این مسابقات در روزهای سوم تا ششم اردیبهشت با حضور چهار تیم هندوستان، قزاقستان و تیم‌های ملی زیر 23 سال و تیم ملی(ب) در سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری برگزار می‌شود.

معاون توسعه فنی قهرمانی ورزش و جوانان مازندران در پایان گفت: با تلاش مسئولان استانی و شهرستانی برای برگزاری این مسابقات هیچ مشکلی وجود ندارد و سالن مسابقه آماده میزبانی شایسته این پیکارهاست.