جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

مشکلات ما به دست آمریکا حل نمی‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مشکلات ما به دست آمریکا حل نمی‌شود

سیدهادی حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سوادکوه با اشاره به نقش بخش تعاون در توسعه کشور، گفت: بخش تعاونی به همراه بخش‌های دولتی و خصوصی سه بخش اقتصاد کشور را تشکیل می‌دهد.

وی با اشاره به سهم تعیین شده 25 درصدی برای بخش تعاون در اقتصاد کشور، افزود: بخش تعاون در حاضر بین 4 تا 6 درصد در اقتصاد کشور نقش‌آفرینی می‌کند که لازم است برنامه‌ریزی لازم برای افزایش نقش تعاون در اقتصاد کشور انجام شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه آموزش باید در اولویت فعالیت‌های بخش تعاون قرار گیرد، خاطرنشان کرد: اگر آموزش در اولویت فعالیت‌های بخش تعاون قرار گیرد شاهد کاهش مشکلات این بخش هستیم.

وی با بیان اینکه اشتغال دغدغه اصلی من است تصریح کرد: ازدواج و اعتیاد و طلاق ارتباط نزدیکی با بیکاری دارند و بیکاری منشاء بسیاری از معضلات و مشکلات جامعه است.

حسینی با تاکید بر اینکه مشکلات ما به دست آمریکا حل نمی‌شود و ما باید همت خودمان را بیشتر کنیم، گفت: آب‌بندان‌هایی تا 500 هکتار توسط گذشتگان ما مورد استفاده قرار می‌گرفت که بدون استفاده از تجهیزات مدرن و با دست ساخته شده بود و ما باید با تقویت تعاونی‌ها در این مسیر تلاش کنیم.