جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

مشکلات حقوق کارگران بازنشسته تامین اجتماعی برطرف شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مشکلات حقوق کارگران بازنشسته تامین اجتماعی برطرف شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آیت‌الله ‌نورالله طبرسی در دیدار با بازنشستگان استان مازندران با اعلام اینکه کارگران استان مازندران از جنس غدیر هستند، اظهار داشت: کارگران و بازنشستگان قشر زحمتکشی هستند که بیش از 30 سال وقت‌شان را برای نظام اسلامی گذاشتند.

وی با اشاره به مشکلاتی که در حوزه کار وجود دارد، تصریح کرد: صحبت درباره مشکلات کار زیاد است ولی از زحمات این قشر باید قدردانی کرد.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران گفت: بسیاری از شهروندان مدیون زحمات کارگران و اقشار زحمتکش کارگر هستند و همه شهرنشینان مصرف کننده هستند و این قشر حق بزرگی بر گردن مردم دارند و کارگران و بازنشستگان ظرفیت بسیار خوبی برای اجرای اقتصاد مقاومتی هستند.

طبرسی با اشاره به مطرح شدن همسان‌سازی حقوق کارگران و کارمندان بیان داشت: زمینه اجرای شدن این قانون برای کارگران بازنشسته فراهم شود تا با همسان‌سازی شدن زمینه رفع بسیاری از مشکلات کارگران و بازنشستگان فراهم شود.

وی با اشاره به تورمی که در جامعه وجود دارد، افزود: با وجود مشکلاتی که در جامعه وجود دارد با این حقوق بازنشستگی کارگران تامین اجتماعی دچار مشکل می‌شوند و مسئولان به این امر توجه جدی داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اعلام اینکه در جریان مشکلات اقتصادی دولت هستیم، افزود: مسئولان با تدبیر امکان رفع این مشکلات را دارند.

طبرسی تاکید کرد: کارگران نقش برجسته‌ای در دفاع مقدس داشتند و در جریان امور مربوط به فعالیت کارگران در استان مازندران بودیم و خدمات شایسته شما را از نزدیک مشاهده کردم که در دوران دفاع مقدس حضور فیزیکی و کمک مالی شما قابل تقدیر است.

این مسئول اضافه کرد: برای پاسداشت از زحمات کارگران در دوران دفاع مقدس تاریخ حضور کارگری در دوران دفاع مقدس تدوین شود.

 

امام جمعه ساری با اشاره زحمات کارگران در جامعه گفت: کارگران در کارخانه مشغول حفظ و پویایی نظام هستند و زحمات و سختی را تحمل می‌کنند.

{jcomments off}