جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

مشترکان برای تعویض کلید فیوز برق وجهی پرداخت نمی‌کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

مشترکان برای تعویض کلید فیوز برق وجهی پرداخت نمی‌کنند

مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران گفت: مشترکان برق غرب استان برای تعویض کلید فیوز هیچ‌گونه وجهی پرداخت نمی‌کنند.

مشترکان برای تعویض کلید فیوز برق وجهی پرداخت نمی‌کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از نوشهر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران، کیوان فرح‌زاد با تأکید بر ضرورت بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود در مدیریت مصارف و قدرت خریداری شده مشترکان در راستای گذر از پیک تابستان امسال، اظهار کرد: پروژه تعویض محدودکننده‌های (فیوز) جریان در اولویت کاری این شرکت قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: اصلاح و تعویض محدودکننده جریان انشعابات 25 آمپر و کمتر با اولویت تعرفه سایر مصارف و انشعابات پرمصرف شهری که دارای فیوز غیرمینیاتوری بوده با محدودکننده مینیاتوری انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران افزود: با انجام این عمل ضمن حصول اطمینان از میزان قدرت مجاز انشعاب، براساس بند 25-4 آئین‌نامه تکمیلی تعرفه‌های برق، از بروز خطرات ناشی از اتصالات سست و تلفات حرارتی در محدودکننده و نوسانات جریان جلوگیری ‌می‌شود.

این مسؤول بیان کرد: تمامی هزینه‌های تعویض محدود کننده در اعتبارات کاهش پیک این شرکت منظور شده و شرکت هیچ‌گونه وجهی از مشترک برای تعویض کلید محدود کننده دریافت نمی‌کند.

فرح‌زاد ادامه داد: شرکت توزیع برق غرب مازندران صرفاً از طریق اطلاع‌رسانی از سامانه پیامکی 5000121 متعلق به شرکت، بخش اخطاریه اصلاح فیوز، استفاده از ظرفیت شماره‌برداران در اطلاع‌رسانی به مشترکان و تعویض کلید محدودکننده اقدام کرده است.

وی با بیان اینکه چنانچه مشترک درخواست افزایش قدرت انشعاب خود را داشته باشد، افزود: دریافت هزینه انشعاب مطابق با مقدار قدرت درخواستی متقاضی است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران گفت: پیش‌بینی می‌شود از محل درآمد حاصل از مابه‌التفاوت هزینه انشعاب، ضمن اصلاح لوازم اندازه‌گیری مشترکان، تعویض کنتورهای مکانیکی و اصلاح کابل سرویس‌های معیوب که خود نقش به‌سزایی در کاهش تلفات و پیک شرکت دارد، بخشی از کمبود نقدینگی شرکت نیز تأمین شود.