جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

مشارکت 90 درصدی در 4 شهرستان مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

مشارکت 90 درصدی در 4 شهرستان مازندران

رئیس ستاد انتخابات مازندران از مشارکت بیش از 90 درصدی مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در چهار شهرستان استان خبر داد.

مشارکت 90 درصدی در 4 شهرستان مازندران

علیرضا یونسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری با اشاره به اینکه از شب گذشته انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری به پایان رسید و مراحل شمارش رأی از همان لحظه آغاز شده بود، اظهار کرد: آرا شمارش شده طی صورت جلسه‌ای به فرمانداری شهرستان‌ها تحویل داده شد.

وی با بیان اینکه آرا صندوق‌ها در حال تجمیع است، افزود: پس از تجمیع در فرمانداری شهرستان‌ها به صورت رسمی اعلام می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات مازندران با بیان اینکه مردم دیار علویان روز گذشته حماسه‌ای جاودان و ماندگار خلق کردند، اضافه کرد: از ساعات اولیه رأی‌گیری شاهد ازدحام جمعیت پای صندوق‌های رأی بودیم، به همین دلیل همین مسئله با نظر استاندار و تایید وزیر کشور دو مرحله تمدید شده است.

یونسی با بیان اینکه بیش از 72 درصد از واجدان شرایط حق رأی در مازندران در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری مشارکت کردند، ادامه داد: مردم مازندران از حد متوسط کشوری بیشتر رأی دادند.

وی حضور مردم در بعضی از شهرستان‌ها را غیرقابل توصیف دانست و افزود: در چهار شهرستان مازندران بالای 90 درصد مشارکت داشتیم که در کشور کم‌نظیر است.

رئیس ستاد انتخابات مازندران با بیان اینکه در شهر سیمرغ و نور مردم بالای 96 درصد در انتخابات مشارکت داشتند، ادامه داد: واجدان شرایط در شهرستان محمودآباد بالای 92 درصد در انتخابات مشارکت داشتند.

یونسی با بیان اینکه حضور مردم در پای صندوق‌های رأی شکوه‌مند، وحودت‌آفرین، عزت‌مند و حماسی بود، گفت: به همه مردم دیار علویان به‌خاطر این همت بلند خسته‌نباشید می‌گویم.