سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

مشارکت 58 درصدی مردم سوادکوه در سر‌شماری اینترنتی - نمایش محتوای خبر

 

 

مشارکت 58 درصدی مردم سوادکوه در سر‌شماری اینترنتی

فرماندار سوادکوه از مشارکت 58 درصدی مردم سوادکوه در ثبت‌نام اینترنتی سر‌شماری عمومی نفوس و مسکن تا 24 مهر‌ماه خبر داد.

مشارکت 58 درصدی مردم سوادکوه در سر‌شماری اینترنتی

به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، عبدالجواد توحیدی‌مقدم شنبه‌شب در بازدید از پایگاه‌های ثبت‌نام اینترنتی سرشماری شهرستان سوادکوه با اشاره به برنامه‌ریزی‌های مختلف ستاد سر‌شماری شهرستان سوادکوه برای اطلاع‌رسانی ثبت‌نام اینترنتی، گفت: جلسات مختلف در طول دهه اول محرم در حسینیه‌ها و مساجد به همراه جلسات اداری و ویژه مسؤولان ادارات و نهاد‌ها به منظور اطلاع‌رسانی و تشویق برای ثبت‌نام اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن در شهرستان سوادکوه انجام شد.

وی با بیان اینکه در مراسم‎ها و برنامه‌های دهه اول محرم پیرامون موضوعات فرهنگی و مذهبی، خدمات دولت در شهرستان و مشارکت اینترنتی در سر‌شماری عمومی نفوس و مسکن تأکید شد، اظهار کرد: حضور 6 ماه به اضافه یک‌روز ملاک ثبت‌نام در مکان زندگی مورد نظر باشد.

رئیس ستاد سر‌شماری عمومی نفوس و مسکن شهرستان سوادکوه بر حساسیت لازم برای جلوگیری از رشد غیر‌موزون آماری و انحراف آماری در سرشماری اشاره کرد و ادامه داد: ثبت‌نام اینترنتی تا 27 مهر‌ماه تمدید شد و از 28 مهر‌ماه نیز ثبت‌نام حضوری آغاز می‌شود.

توحیدی‌مقدم با تقدیر از مشارکت مردم در سر‌شماری اینترنتی نفوس و مسکن و کسب رتبه سوم استانی، گفت: 58 درصد از مردم سوادکوه تا صبح 24 مهر‌ماه در ثبت‌نام اینترنتی سر‌شماری عمومی نفوس و مسکن مشارکت کردند که 7 هزار و 800 خانوار شامل 23 هزار نفر را شامل می‌شود.