سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

مشارکت 47 میلیون تومانی میاندرودی‌ها در بازسازی عتبات عالیات - نمایش محتوای خبر

 

 

مشارکت 47 میلیون تومانی میاندرودی‌ها در بازسازی عتبات عالیات

رجبعلی حسن‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان میاندرود با اشاره به ضرورت ایجاد بسترهای لازم برای مشارکت مالی علاقه‌مندان به بازسازی حرم ائمه(ع) از تشکیل زیر مجموعه ستاد بازسازی عتبات عالیات در شهر و روستاهای این شهرستان خبر داد.

مسئول ستاد بازسازی عتبات در میاندرود با بیان اینکه 220 هزار متر مربع از صحن مبارک حضرت زهرا(ع) در حال ساخت است، اظهار داشت: ایرانیان با توجه به شیفتگی که نسبت به بانوی اسلام دارند، حضوری چشمگیر در این کار بزرگ دارند.

حسن‌پور بیان داشت: از میزان 22 هزار متر مربع فوق یک‎هزار متر مربع سهم مازندران است که با توجه به سرانه جمعیت میاندرود سهم این شهرستان 18 متر مربع مشخص شده است.

وی به نیاز به مشارکت حداقل 56 میلیون تومانی میاندرودی‎ها برای ساخت صحن فوق اشاره کرد و ادامه داد: تاکنون بیش از 47 میلیون تومان توسط خیران و علاقه‌مندان به خاندان امامت به  این کار ارزشمند اهدا شده است.

این مسئول همچنین از ساماندهی 300 نماینده در نقاط مختلف این شهرستان برای دریافت مشارکت‎های نقدی و غیرنقدی مردم خبر داد.

وی در پایان با قدردانی از آموزش و پرورش و سپاه ناحیه میاندرود، همچنین فرماندهان بسیج خواهران و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت در میاندرود به دلیل تلاش‌های انجام گرفته، خواستار مشارکت بیشتر ستاد نماز جمعه و فرمانداری این شهرستان همچنین بخشداری‌ها در تحقق سهم میاندرود برای ساخت صحن حضرت زهرا(ع) شد.