سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

مشارکت عمومی لازمه سرشماری اینترنتی است - نمایش محتوای خبر

 

 

مشارکت عمومی لازمه سرشماری اینترنتی است

امام جمعه میاندورود با تأکید بر سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن، گفت: به این موضوع اهمیت دهید زیرا بخشی از آن برای ساماندهی و رفع مشکلات بوده که لازمه آن مشارکت و ارائه دقیق این آمار است.

مشارکت عمومی لازمه سرشماری اینترنتی است

به گزارش خبرگزاری فارس از میاندورود، حجت‌الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر، اظهار کرد: دهه اول ماه محرم، هفته امر به معروف و نهی از منکر است و امام حسین (ع) نیز به همین دلیل قیام کردند.

وی با تأکید بر اینکه نگذارید که انقلاب به دست نااهلان بیافتد، تصریح کرد: کسانی در جامعه به‌ دنبال رواج بی‌افتی و بی‌حجابی هستند که باید آگاه و هوشیار باشیم.

امام جمعه میاندورود با بیان اینکه افرادی برای انقلاب جان خود را فدا کردند، خاطرنشان کرد: کسانی که حقوق نجومی می‌گیرند، افرادی هستند که دست‌درازی به انقلاب کرده و خون شهدای والامقام را پایمال می‌کنند.

این مسؤول آثار و برکات فریضه امر به معروف و نهی از منکر را امنیت عنوان کرد و افزود: هموار شدن مشکلات، دفع ظالم، عدم دست‌درازی به اسلام، عمران و آبادانی، انتقام از دشمنان و... به واسطه این فریضه سر و سامان پیدا می‌کند که این موضوع مستلزم رعایت امر به معروف و نهی از منکر است.

محمدنسب اظهار کرد: باید عزاداری‌ها در مسیر اهداف امام حسین (ع) باشد و حرمت این ماه حفظ و رعایت شود.

وی به روز جهانی کودک اشاره کرد و ادامه داد: کسانی که شعار حقوق بشر سر می‌دهند، چشمان خود را باز کنند که به چه دلیل کودکان بی‌گناهی همچون یمن به دست صهیونیست‌ها و هم‌پیمانان آمریکا کشته می‌شوند.

امام جمعه میاندورود با اعلام اینکه هیچ دولتی نمی‌تواند در برابر اتحاد مسلمانان مقابله کند، یادآور شد: دین مقدس اسلام، تفکر و اندیشه ناب محمدی دارای برهان و استدلال است.

این مسؤول تصریح کرد: در دهم محرم سال 73، دشمنان قسم‌خورده انقلاب نتوانستند مردم را از انقلاب جدا کنند و به خاطر این کینه، در حرم رضوی بمب‌گذاری کرده و افراد زیادی را به شهادت رساندند.

محمدنسب در پایان با تأکید بر سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن گفت: به این موضوع اهمیت دهید زیرا بخشی از آن برای ساماندهی و رفع مشکلات بوده که لازمه آن مشارکت و ارائه دقیق این آمار است.