جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

مشارکت خیران مدرسه‌ساز برای هوشمندسازی مدارس ‌مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

مشارکت خیران مدرسه‌ساز برای هوشمندسازی مدارس ‌مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، ربیع فلاح در نشست هم‌اندیشی روسای هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه‌ساز مازندران که به میزبانی این شهرستان دنبال شد، بیان داشت: خیران عاشقانه برای رشد و پیشرفت کشور گام بر‌می‌دارند و این مشارکت‌ها برای دولت افتخار بزرگی است.

وی افزود: هم‌اکنون وظیفه خود می‌دانم در ‌کنار خیران بوده تا بتوانیم از ظرفیت‌های لازم برای پیشرفت فضاهای آموزشی استفاده کامل ببریم.

‌نماینده عالی دولت تدبیر و امید در مازندران با اعلام اینکه امروزه دانشگاه‌ها در دو جهت مخالف فعالیت علمی و ایجاد بیکاری حرکت دارند تصریح کرد: باید با توجه به سرمایه‌گذاری‌های زیاد در دانشگاه‌ها خروجی مطلوبی را شاهد باشیم.

وی با تاکید به اینکه باید اساتید دانشجویان تنگناها و آسیب‌های جامعه را بشناسند و با نگاه کاربردی، صنعت، تولید، کشاورزی، امور آموزشی را پویا کنند گفت: باید در زمینه علمی گام‌های گسترده‌تری در این استان برداشته شود.

فلاح با اعلام اینکه حدود 17 سال است فعالیت مجمع خیرین را پشت سر می‌گذاریم ادامه داد: با تشکیل این مجمع انقلاب بزرگی در ایجاد فضاهای آموزشی سطح کشور ایجاد شده به‌گونه‌ای که رهبر انقلاب آن را یک پدیده معرفی می‌کنند.

این مسئول ادامه داد: باید هر نوع مشارکتی که بتواند آحاد جامعه را در خود دخیل کند ایجاد شده تا تنگناها بررسی و مشکلات برطرف شود.

فلاح با اشاره به اینکه مشارکت خیران در مناطق دور‌دست و روستاهای مازندران هم مشاهده شوند افزود:‌ باید عدالت در استان به‌وجود آمده و همه مردم از امکانات بهره‌مند شوند.

استاندار مازندران مجمع خیرین مدرسه‌ساز این استان را یکی از مجمع‌های فعال و پرتلاش در زمینه مشارکت‌های جمعی، فکری و تشکیلاتی ارزیابی کرد و گفت:‌ خیران به تکمیل کتابخانه‌های نیمه تمام استان که از زمان‌های مختلف باقی مانده توجه کنند.

این مسئول در مورد برگزاری مجمع خیرین مازندرانی‌های ساکن در تهران یادآور شد: ظرفیت‌های بسیار خوبی برای خیران مازندرانی در تهران فراهم بوده و باید از این ظرفیت‌ها نیز استفاده کنند.

وی در پایان با اشاره به اینکه درآمد دولت برای عملیات‌های عمرانی کم است یادآور شد: حضور خیران می‌تواند مازندران را به پدیده‌ای در بین استان‌های کشور تبدیل کند چنانچه اگر بخواهیم کار برای مردم انجام شود باید از شعارها دور مانده و وارد میدان کار و تلاش شویم.

{jcomments off}