سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

مسیر کندوان مه آلود و تردد خودروها به صورت عادی درجریان است - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مسیر کندوان مه آلود و تردد خودروها به صورت عادی درجریان است

مسیر کندوان مه آلود و تردد خودروها به صورت عادی درجریان است


رییس اداره راه و شهرسازی چالوس گفت : درحال حاضر تردد در مسیر چالوس - کرج مه آلود و تردد خودروها به صورت عادی درجریان است.

مسیر کندوان مه آلود و تردد خودروها به صورت عادی درجریان است

رضا کاوه روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: علی رغم افزایش تردد خودروها از ساعات آغازین صبح امروز وضعیت این مسیر به صورت عادی می باشد و ترافیک دراین مسیر به صورت عادی در جریان است.

وی با اشاره به مه آلود بودن این مسیر به وی‍ژه در منطقه سیاه بیشه و پاسگاه ولی آباد از رانندگان خواست با صبر و حوصله و با رعایت سرعت مطمئنه و حفظ فاصله مناسب از خودرو جلویی رانندگی کنند و از توقف بی مورد در مسیر که منجر به افزایش ترافیک شود دوری کنند.

وی خاطرنشان کرد: تمامی نیروهای راهداری در منطقه در حال آماده باش کامل هستند تا در صورت نیاز وارد عمل شوند.

وی گفت: از ساعت 14 روزجمعه اول خرداد الی یک بامداد روز شنبه دوم خرداد ماه تردد خودروها از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و تردد وسایل نقلیه ازساعت 17 روز جمعه اول خرداد ماه از سمت مرزن آباد منطقه (دزدبن) به سمت کرج نیز یکطرفه خواهد شد.

مسوول ایستگاه هواشناسی سیاه بیشه وضعیت هوای این منطقه را مه آلود و درجه حرارت را 16 درجه سانتیگراد اعلام کرد و گفت : این وضعیت در بعد از ظهر با افزایش ابر علاوه بر تداوم مه آلودگی و تشدید آن موجب بارش پراکنده نیز در این منطقه خواهد شد.