جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

مسیرهای راهپیمایی روز قدس در شهرها و بخش های مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

مسیرهای راهپیمایی روز قدس در شهرها و بخش های مازندران

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران با انتشار اطلاعیه ای ، مسیر و زمان راهپیمایی روز قدس در مراکز شهرستان ها و بخش های استان را به همراه سخنرانان این مراسم مشخص کرده است .

مسیرهای راهپیمایی روز قدس در شهرها و بخش های مازندران

در این اطلاعیه تاکید شده است که شرایط و تمام امکانات در مسیرهای راهپیمایی روز قدس با هماهنگی شهرداری ها ، فرمانداران ، بخشداران ، نیروی انتظامی ، سپاه و راهنمایی و رانندگی فراهم شده است.
به نوشته این اطلاعیه ، برای در اختیار گرفتن اتوبوس رایگان جهت جا به جایی مردم ، جایگاه سخنرانان و مسئولان نیز در شهرها و بخش های مختلف استان مازندران برنامه ریزی شده است.
امسال ، یازدهم تیر ماه مصادف با روز بیست و پنجم رمضان ، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ، روز جهانی قدس است.
** ساری
راهپیمایی روز قدس در ساری به نوشته این اطلاعیه ساعت 10 و 30 دقیقه صبح جمعه ازمیدان شهید قاسمی آغاز می شود و به سمت مصلای امام خمینی ادامه می یابد.
سرلشکر رحیم صفوی مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا سخنران این مراسم است.
** قائمشهر
مردم قائمشهر نیز راهپیمایی خود را ساعت 11 صبح از حسینیه عاشقان ثارالله آغاز می کنند و در مسیر مصلای جمعه این شهر ادامه می دهند.
سخنران مراسم روز قدس در قائمشهر نیز علی ادیانی نماینده این حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی است .
** بابل
راهپیمایی روز قدس در شهرستان بابل ساعت 11 صبح از میدان ولایت این شهر آغاز می شود و با تجمع در مصلی جمعه خاتمه می یابد.
حجت الاسلام حسن روحانی امام جمعه این شهرستان خطیب جمعه و سخنران مراسم است .
** آمل
مردم شهر هزار سنگر آمل نیز ساعت 11 از مسجد امام رضا (ع) راهپیمایی روز قدس را آغاز می کنند و به سمت مصلی نماز جمعه این شهر ادامه می هند.
سخنران این مراسم نیز حجت الاسلام مرتضی جوادی آملی فرزند آیت الله جوادی آملی است.
** نوشهر
نوشهر های راهپیمایی روز قدس را ساعت 10 و 30 دقیقه صبح از مقابل ساختمان مسجد جامع شهر آغاز می کنند. راهپیمایی در این شهر در مسیرهای خیابان شهید عمادالدین کریمی ، میدان همافران ، خیابان 15 خرداد ، میدان آزادی ، خیابان انقلاب و شهید کریمی ادامه می یابد وراهپیمایان در مصلی نماز جمعه اجتماع می کنند.
سخنران مراسم روز قدس در نوشهر هم
** تنکابن
مردم تنکابن راهپیمایی روز قدس را از مسجد جامع آغاز و به سمت مصلی شهید بهشتی این شهر حرکت می کنند. سخنران مراسم نیز حجت الاسلام علیزاده مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران است .
مسیر راهپیمایی روز قدس در دیگر شهرها و بخش های مازندران نیز در خیابان های اصلی انجام شه و به مصلی جمعه هر شهر ختم می شود.
** راهپیمایی روستایی
راهپیمایی روز قدس امسال در مازندران در هفت نقطه روستایی هم برگزار می شود.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران اعلام کرد که مردم هفت روستای اروست ، قلعه سر ، کوات ، چالو ، خالخیل ، چورت و آرا هم با حرکت از روستا به سمت مزار شهدا راهپیمایی روز قدس را برگزار می کنند.
مازندران 57شهر بزرگ و کوچک و سه هزار و 500 روستا دارد.
جمعیت استان بر اساس آخرین برآوردها حدود سه میلیون و 200 هزار نفر اعلام شده است.