جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ساری: راهیان نور طریق وصل نیکان است - نمایش محتوای خبر

 

 

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ساری: راهیان نور طریق وصل نیکان است

عزیمت کاروانهای راهیان نور به مناطق عملیاتی جبهه های نبرد حق علیه باطل در واقع حق شناسی و یادآوری از ایثارگریها، جانفشانیها و رشادتهای رزمندگان اسلام بویژه شهدای گرانقدرمان است.
حجت الاسلام ˈمحمدتقی خلیل نژادˈ شامگاه سه شنبه در حاشیه برگزاری اردوهای راهیان نور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری افزود: حضور در دیار عاشقان ولایت و شهیدان راست قامت فرصت مغتنمی برای زائران سرزمین نور است تا به برکت این حضور به خودسازی، تحصیل معرفت و تزکیه نفس بپردازند.

وی با اشاره به اینکه مدت حضور راهیان نور در مناطق عملیاتی به نوعی به کلاس درس عرفان و عشق ورزی با معشوق مبدل می شود ، اظهارداشت: آنگونه که خودسازی ، تحصیل معرفت و تزکیه نفس در پرتو دعا و توسل به اهل بیت (ع) نیاز دایمی رزمندگان در جبهه های نبرد نور علیه ظلمت و رمز پیروزی های افتخار آفرین آنان بود.

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ساری بیان داشت: نسل جوان که جنگ تحمیلی هشت ساله را با چشمان خود ندیده است می تواند از طریق حضور در اردوهای راهیان نور که رنگ و بوی معنوی عاشورایی دارد می توانند به طرز مطلوبی هویت دفاع مقدس را به نسل های جدید انقلاب اسلامی منتقل کنند.