جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

مسوولان بستر حضور گسترده مردم در انتخابات را فراهم کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

مسوولان بستر حضور گسترده مردم در انتخابات را فراهم کنند

به گزارش خبرنگار ایرنا ،حجت الاسلام ˈداوود شاهچراغیˈ در نمازجمعه این هفته تنکابن افزود: امروز دنیا به این انتخابات چشم دوخته است که باید برای حضور بیشتر مردم به پای صندوق های اخذ رای بیش از پیش تلاش کنیم.

وی حضور در انتخابات را تکلیف شرعی و و وظیفه ملی دانست و ادامه داد: امید است ملت آگاه و همیشه در صحنه ایران اسلامی با نگاهی واقع بینانه به کاندیداهای اصلح دراین دوره از انتخابات رای دهند.

شاهچراغی با اشاره به شعار حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی اظهارداشت : آنچه که موجب تحقق این شعار می شود زنده کردن گفتمان های دوران هشت سال دفاع مقدس یعنی داشتن اخلاص، ایثار ، اتکال به خدای متعال و از هم مهم تر تلاش هرچه بیشتر برنامه ریزان و دست اندرکاران نظام جمهوری اسلامی دراین زمینه است.

امام جمعه تنکابن تامین مسکن مهر برای قشرهای مختلف مردم بویژه آسیب پذیرجامعه ، اجرای بسیاری از طرح های زیربنایی و استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای را از خدمات ماندگار دولت عنوان کرد و گفت : خدمات دولت ستودنی است.

وی همچنین با اشاره به فراررسیدن سالروز شهادت شهید مطهری و روز معلم گفت: این شهید عالیقدر در حقیقت یک متفکر و تولید کننده علم و اندیشه بود که آثارش برای همه ملت ایران بسیار مفید بوده است.