جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

مسلمانان جهان باید جنایات صهیونیست ها را محکوم کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

مسلمانان جهان باید جنایات صهیونیست ها را محکوم کنند

ˈسید جعفر رسولی ˈ روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا افزود: روز قدس به عنوان روز حیات دوباره مسلمانان است و شرکت در راهپیمایی روز قدس، پاسداشت تفکرات ناب اسلامی است که می تواند تمام جوامع اسلامی را متوجه دشمنی های ناصحیح استکبار، صهیونیستها، طالبان و داعش و گروههای تکفیری و سلفی نماید.

وی اضافه کرد: روز قدس روز محکومیت حمایت امریکا و انگلیس و صهیونیستها از جنایات اسراییل بر علیه امت اسلامی به خصوص مردم غزه است که طی روزهای اخیر آماج حملات صهیونستها بوده و مردم بی دفاع این منطقه را به خاک و خون کشیده اند.

سرپرست فرمانداری ویژه آمل، فلسطین را مظهر مقاومت دانست و افزود: در این برهه که شاهد به خاک و خون کشیدن کودکان و جوانان غزه توسط صهیونیستها هستیم، مردم دنیا به ویژه شیعیان باید با راهپیمایی در روز قدس خشم و انزجار خود را از این اقدامات وحشیانه رژیم صهیونیستی را نشان دهند.

رسولی با مهم خواندن راهپیمایی روز جهانی قدس با توجه به وضعیت کنونی جهان اسلام تصریح کرد: وضعیت امسال حساس تر از سال های گذشته است بنابراین حضور پرشکوه مردم در این روز با اعلام حمایت از مردم فلسطین بیانگر این است که مسلمانان هیچگاه مساله فلسطین را فراموش نخواهند کرد.

وی، از مردم برای شرکت پرشور در راهپیمایی روز قدس تقاضا کرد و یادآورشد: مردم ایران و شهروندان شهرستان آمل با حضور گسترده خود در این راهپیمایی ، علاوه بر نشان دادن خشم و انزجار خود از صهیونستهای غاصب، حمایت خود را از مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین اعلام می کنند.