جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

مسلمانان برای پیروزی قدس متحد شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

مسلمانان برای پیروزی قدس متحد شوند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، آیت­الله سید صابر جباری در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس، اظهار داشت: فلسطین بطور حتم روزی آزاد خواهد شد، روزی که فلسطین را آزاد کردیم باید از مسلمانان میانمار خبر بگیریم و اگر روزی هر دو را آزاد کردیم باید از مسلمانان سایر ملل خبر بگیریم.

وی افزود: مسلمان باید همیشه در صحنه و پشت هم باشند، وحدت رویه محور کار ما است.

امام جمعه بهشهر با بیان اینکه اسرائیل در بیش از 60 سال پیش با هدف به برده گرفتن مسلمانان وارد خاورمیانه شد، خاطر ­نشان کرد: دشمنان اسلام هر ملت و دولتی را که در مقابل آن­­ها بایستد، تروریسم معرفی می­کنند.

وی در ادامه گفت: در مساله نخست در قبال فلسطین یعنی حمایت معنوی پیروز شدیم؛ فلسطینی که دست یاری‌گری نداشت دستش را گرفتیم و اکنون باید ملت­های مسلمان را نسبت به مساله فلسطین حساس­تر کنیم، امت مسلمان باید برای پیروزی نهایی قدس شریف متحد شوند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه با نگاهی به جوامع بشری به عظمت ملت ایران می­رسیم، تصریح کرد: رهبری خوب، موقعیت استراتژیک و ملت خوبی داریم، باید بگونه­ای عمل کنیم که امروز عمل کردیم، همیشه در صحنه باشیم.

آیت­الله جباری در پایان سخنان خود با اشاره به 12 مرداد ماه روز تنفیذ رئیس دولت یازدهم، خاطر ­نشان کرد: همه افراد باید همکاری کنیم، نباید این چهره را از ما بگیرند به این بهانه که برخی بگویند ما بودیم، حقیقت این است که همه در صحنه انتخابات بودند.