سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

مسدود بودن آزادراه تهران ـ شمال/ تردد از جاده قدیم - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مسدود بودن آزادراه تهران ـ شمال/ تردد از جاده قدیم

مسدود بودن آزادراه تهران ـ شمال/ تردد از جاده قدیم


رئیس پلیس‌راه مازندران از مسدود بودن آزادراه تهران ـ شمال خبر داد و گفت: وسایل نقلیه سواری می‌توانند از جاده قدیم تردد کنند.

مسدود بودن آزادراه تهران ـ شمال/ تردد از جاده قدیم

جعفر محمدنژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به اینکه محور کندوان به دلیل بارش باران و ریزش سنگ صبح روز دوشنبه 29 تیرماه امسال مسدود شد، اظهار کرد: با تلاش ماموران راهداری و پلیس‌راه محور کندوان از ساعت 21 شب گذشته باز شد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر تردد در محور کندوان برای سواری بوده و تردد اتوبوس، وانت، کامیون، کامیونت از این محور تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه مازندران افزود: همچنین لاین شمال به جنوب و جنوب به شمال آزادراه تهران ـ شمال همچنان مسدود است و وسایل نقلیه سواری می‌توانند از جاده قدیم تردد کنند.

محمدنژاد درباره وضعیت ترافیک در محورهای «فیروزکوه، هراز و کندوان»، اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت ترافیک در محورهای مازندران عادی و روان بوده ولی حجم خودروها زیاد است.

وی با تاکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کنند و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده خود را تضمین کنند.

وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش‌شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هم‌وطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.