جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

مستند فرمانده - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مستند فرمانده

Loading the player...

هیه کننده: حسین افشار

کارگردان: حسام اسلامی

مستند مسابقه «فرمانده» عنوان مسابقه ای جذاب شامل آیتم هایی دشوار و در عین حال هیجان انگیز که برگرفته از آموزش های مربوط به تکاوران نیروی دریایی است. تعدادی شرکت کننده مراحل سخت و دشواری را مثل تفنگداری دریایی، تیراندازی، غواصی، دریانوردی، عملیات نجات و ... برای برگزیده شدن در جزیره فارور خلیج فارس پشت سر می‏ گذراند.
مستند مسابقه «فرمانده»با حضور شرکت کنندگان مختلف و با نظارت و داوری فرماندهان نیروی دریایی سپاه ساخته و روانه آنتن شده است.
سری اول و دوم و سوم این مسابقه بودیم که در زیباکنار و جزیره فارور خلیج فارس ساخته شده بودند .

سری سوم هم شامل فازهای مختلفی بود که مرحله نهایی آن در جزیره فارور ساخته شد؛ ۱۰ شرکت کننده که مراحل سخت و دشوار را برای برگزیده شدن پشت سر گذاشتند و اینک در مرحله پایانی، باید آیتم های سخت تری را تجربه کنند.
بیشتر این آیتم ها برگرفته از آموزش های مربوط به تکاوران نیروی دریایی هستند و مجموعه مسابقات هم زیر نظر فرماندهان نیروی دریایی سپاه برگزار می شود و در انتها نیز همین فرماندهان نظامی، امتیازها را بین شرکت کنندگان تقسیم می کنند آن هم بر اساس کیفیت و پایداری هر یک از آنها در انجام مراحل مسابقه.
مستند مسابقه «فرمانده» کاری از خانه مستند به تهیه کنندگی حسین افشار و کارگردانی حسام اسلامی است و سری سوم آن با آیتم های جذاب تری همچون تفنگداری دریایی، تیراندازی، چتربازی، عملیات نجات همراه شده است.
این برنامه شنبه تا پنج شنبه، ساعت 9:55 به روی آنتن می رود.
 

سال تولید: 95