جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

مستطیل سبز - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مستطیل سبز

Loading the player...

تهیه کننده:حسین زارع
کارگردان:مهدی بوی افراز
تصویربرداران استودیو:حمیر رضا درواری-فتاح رحیمی-محمد رضا منفرد
تصویربرداران پرتابل:سیروس کلیج-حسن غلامی
نورپرداز:حمید رضا درواری
دستیار نور:مهدی بهار فر
صدابردار و دستیار صدا:رجب صادقی-حسین شاملی
مجری:اردشیر عبدی
تدوین:فرشاد رضایی
گرافیک:حسین راست خدیو
گوینده:فرزاد فعلی
منشی صحنه::آناهید احمد نژاد
دستیاران تهیه:فاطمه احمد زاده-حسین خانلری
طراح دکور:آریا قاهری
گزارشگران:بهروز فغانی-حسام زروج-علی اصغر شیردل
خدمات:سید علی موسوی

عنوان برنامه ای اختصاصی فوتبال به تهیه کنندگی حسین زارع  است که سه شنبه ها از ساعت 22:10 به مدت 60 دقیقه از سیمای مرکز مازندران پخش می شود.
تلویزیون امروزه در جهان به عنوان یک عامل پیش برنده فرهنگی و ورزشی معرفی شده و زمانی به عنوان یک عامل مهم و تاثیر گذار می تواند موثر باشد که بتواند نیاز های مخاطبین خود را شناسایی و منطبق با نیاز های مخاطبین خودپیام رسانی کند و به نظر می رسد ورزش می تواند یکی از نیازهای این جامعه باشد که تلویزیون با طرح و پرداخت موضوعات مختلف ورزشی   می تواند نقش مهمی در پر کردن اوقات فراغت علاقمندان ورزش و سهم مهمی در استراتژی ورزش کشور ایفا نماید .
فوتبال به عنوان یکی از پرطرفدارترین رشته های ورزشی در استان مازندران با تمام استعدادها و بضاعت خود با حضور دو تیم در دسته اول و سه تیم در لیگ دسته دوم ، هفت تیم در لیگ دسته سوم ، 14 تیم در لیگ برتر مازندران، ... و حدود 500 بازیکن اعم از بزرگسالان و نوجوان در تیم های مختلف کشور نشان دهنده توانمندی ورزش فوتبال مازندران بوده  که در مجموع در سالهای اخیر به دلیل مشکلات عدیده نتوانسته در سطح لیک برتر کشور حضور موفق و پرشوری داشته باشد و این ناکامی در ورزش مازندران جای تحمل و بررسی است . در این برنامه دو رشته ورزشی کشتی و فوتبال به صورت تخصصی مورد نقد وبررسی از سوی کارشناسان ورزشی کشور قرار گرفته و راهکارهای لازم در جهت گسترش و رشد رشته های ورزشی مربوطه ارائه می گردد .  
در این برنامه با نگاه به چهار مولفه مورد نظر که شامل ورزش تربیتی ، تفریحات سالم و ورزش قهرمانی و حرفه ای در صدد هستیم تا ضمن مهیا نمودن شرایط لازم در جهت تحقق و دست یابی به اهداف مورد نظر در ورزش مازندران شرایط مثبتی مهیا نماییم .


 

سال تولید: دی 95