سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

مسافران در خارج از طرح سالم‌سازی دریا شنا نکنند - نمایش محتوای خبر

 

 

مسافران در خارج از طرح سالم‌سازی دریا شنا نکنند

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، سیدکریم سجادی در جلسه شورای اداری در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با تبریک به مناسبت 17 خرداد روز خبرنگار، خبرنگاران را طلایه‌داران عرصه اطلاع‌رسانی دانست و اظهار داشت: انتقال آگاهانه، صحیح و به موقع واقعیات و اطلاعات و اخبار از سوی خبرنگاران به مخاطبانشان منجر به ارتقای سطح آگاهی، دانش و بینش آنها می‌شود.

وی با بیان اینکه خبرنگاران با داشتن نقدی صادق و منصفانه بر عملکرد مسئولان می‌توانند به معیار مناسبی برای سنجش عملکرد آنها و ابزاری برای ارتقای سطح خدمات‌رسانی به مردم به شمار آیند، افزود: بی‌شک نقش رسانه و خبرنگاران در جامعه امروزی و در عرصه مدیریت شهری بر هیچ کس پوشیده نیست.

نماینده عالی دولت در شهرستان، همچنین با اشاره به موقعیت توریستی و گردشگری شهرستان بابلسر اذعان داشت: تمام تلاش ما فراهم کردن زمینه رفاه حال شهروندان و مسافران است.

سجادی با اشاره به اینکه سالانه گردشگران و مسافران زیادی از اقصی نقاط کشور به این شهرستان برای برخورداری از نعمت الهی دریا مسافرت می‌کنند، اذعان داشت: با توسعه زیرساخت‌های گردشگری می‌شود علاوه بر جذب گردشگر، به حل مشکل بیکاری جوانان نیز کمک کرد.

فرماندار بابلسر شنا کردن مسافران در خارج از محدوده طرح‌های سالم‌سازی دریا و غرق‌شدن برخی از آنها را از مشکلات عمده دانست و از مسافران خواست در خارج از محدوده طرح‌های سالم‌سازی دریا شنا نکنند.

سجادی به رفع مشکل کم‌آبی در شهرستان تاکید کرد و نظارت بر قیمت اجناس در بازار را ضروری برشمرد.